Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 25

Thread: Jak najszybciej farmić kryształy - Poradnik

Server
    CLA01

Post Jak najszybciej farmić kryształy - Poradnik

Witam,

z tej strony ANALiza ,często mnie ludzie pytają w jaki sposób najszybciej można wyfarmić kryształy lub gdzie można wogóle tak owe dostać.
    Dzisiaj wam przedstawię moim zdaniem aktualnie najlepszy sposób by wyfarmić duże ilości wcześniej wspomnianych kryształów.

Sposób działa tylko i wyłącznie w zapomnianych ziemiach ,także musicie się zaopatrzyć w wejściówkę.

Polega on na ciągłbym resetowaniu zapomnianych ziem i możemy to zrobić w następującym sposób.
    Najlepiej wygrać pierwszą bitwe by mieć dostęp do większej częsci mapy i zebrać wszystkie kryształy które spotkamy na swojej drodze ,po czym wejść w dowolną bitwe i odczekać chwile (około 5-10 sekund) by po krótkiej chwili kliknąć "odwrót" ,w momencie gdy opuszczamy bitwe nic nie tracimy ,a kryształy pojawiają sie ponownie rozrzucone po mapie.
    Za każdym razem gdy to zrobimy kryształy pojawiają się na nowo w losowych miejscach w losowej ilości. Powtarzając tą czynność możemy zaopatrzyć się w pokaźną ilość kryształów.

Sposób jest bardzo nudny ,ale napewno bardzo opłacalny.

Chciałbym podziekować graczowi "Adek" za to ,że podsunął mi ten pomysł i mnie nim zaciekawił.

Zapraszam was do opisywania waszych sposobów na farmienie kryształów lub oceniania wyżej opisanego :)

Pozdrawiam ,ANALiza

Server
    CLA01
    wymaga to poprawki, patcha, bo to zwykły trick, który psuje balans gry

Server
    CLA01
    Norma-wykryłem to juz za pierwszym razem na zapomnianych ziemiach a byłem dopiero 1 x. Mnie to znudziło. Nie jestem oszołomem ktory siedzi po to w grze aby farmić tylko by pograć-jednak wiem że tacy się znajda. Mnie wogóle nie kręci gdy gra nie staje się rozwojowa i nie stara zaciekawić czymś nowym co można zdobyć jakimś wysiłkiem.
    temat słusznie zauważony.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Moim zdaniem to głupi pomysł. Kombinujcie ludzie tak dalej a potem narzekajcie, że serwer padł, że przycisk nie działa, że to, że tamto, że siamto. Pomyślcie zanim wpadniecie na wykonanie kolejnych "mądrych" pomysłów bo to się odbije na WSZYSTKICH graczach bez wyjątku a nie tylko pomysłodawcach.

gamePLay1987's Avatar
    Server
    CLA01
    Moim zdaniem jeżeli w zapomnianych ziemiach źle ci poszło to można z tego sposobu skorzystać.

Server
    CLA01
    @Vilemo - ten sposób nie laguje servera w jakikolwiek sposób ,kryształy i tak sie odnawiają po każdej walce więc jest to naturalny proces Niestety ,ale z chęcia bym poszedł na wyprawe z myślą że dostane kryształy ale mimo że je dostaje to i tak nie są przyznawane mi na konto ,czyli niestety musze sobie jakoś radzić z brakiem kryształów.

Server
    CLA01
    w plecaku je masz trzeba je kliknąc jak farbe matołku

Server
    CLA01
    Nie ma to jak wykorzystywanie błędów gry ;p Pewnie to naprawią prędzej czy później

Darksea's Avatar
    Server
    CLA01
    pomysł świetny, jak nic za tydzień zlikwidują ten błąd, może stabilność gry nie jest najlepsza, ale takiego babola naprawią bardzo szybko

Server
    CLA01
    @Darksea - upublikowanie tego błędu ma na celu również przekazać wiadomość Ubisoft by naprawili wypawy i zlikwidowali ten błąd

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast