Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 72

Thread: Ładowanie lub jego brak

Server
    CLA01

Ładowanie lub jego brak

Dzisiaj podczas wyprawy gra załapała standardowo zwieche (przez co jej nie dokończyłem ale idzie się przyzwyczaić). Po odświeżeniu nie da rady wejść już do gry na głównym oknie pasek ładowana dochodzi do końca i tyle (nie po raz pierwszy wcześniej powyżej 10 próby w końcu się udało).
    Miło by było gdyby ktoś coś zrobił z problemem zwiech, lagów i z ładowaniem lub brakiem ładowania gry.
    Pozdrawiam.

Server
    CLA01
    U mnie ten sam problem. Po zakonczonej bitwie, podczas ładowania mapki gra mi się zawiesiła. Do tej pory nie mogę się zalogoać...

Server
    CLA01
    Znooooowu gra się nie ładuje - pasek podstępu zatrzymuje się na +- 90%. Sprawdzone w kilku przeglądarkach.

Server
    CLA01
    problem widze stary ale wciąż aktualny , zwiecha przy wejściu do bitwy i na tym kończy się możliwość ponownego logowania, pozdro dla supporu ...ale oni itak nie czytają naszego spamu

Server
    CLA01
    juz tak fajnie serwer działał a po konserwie znowu lipa ,gra sie ładuje kilkanascie minut ,albo wogole

Server
    CLA01

błąd

strasznie muli gra przed konserwacją było ok zróbcie coś

Server
    CLA01
    dolaczam sie do tego mam ten sam problem

Server
    CLA01
    Też pasek stoi na 90-paru procentach i nic..

Server
    CLA01
    Coś się nie udała nowa wersja. Coś mi się wydaje, że nie pogramy dzisiaj

Server
    CLA01
    Nawet jak się zalogujesz, to nie ma nic konkretnego by tam robić, chyba, że lubisz czytać jak ludzie hejtują twórców i grę za ten patch, ale dziwne, że nagle serwer jest tak przeciążony, że nie można się do gry zalogować, a ja myślałem, że niektórzy skończyli przygodę z tą grą po wydaniu tego patcha, a teraz pewnie jest aż tylu graczy, że nie można się zalogować ...

Page 1 of 8 1 2 3 ... LastLast