Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 21

Thread: Wyprawy - Poradnik do poziomu 6 wyprawy

Neon's Avatar
    Server
    CLA01

Wyprawy - Poradnik do poziomu 6 wyprawy

Zrobiłem poradnik wypraw, polecam sciagnać pdf-a dla ladniejszych kolorów
    Plik znajduje sie na dysku google drive wiec macie pewność ze jest bez wirusów

https://drive.google.com/file/d/0B30...it?usp=sharing

Server
    CLA01
    Fajne, przyda się. Może dzięki temu zajrzę w końcu do tego, zdecydowanie olewanego przeze mnie, elementu gry.

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    Jeśli wątek będzie się cieszył popularnością to będę dodawał kolejne wyprawy, przepraszam z góry za błędy i jestem otwarty na sugestie

Server
    CLA01
    Informację bardzo przydatne.Trzeba dodać, że do wyższych wypraw potrzeba zgranej drużyny, bo można stracić czas i surowce.W czacie ciężko znaleźć taką ekipę, więc najlepiej mieć sprawdzonych znajomych

Server
    CLA01
    Mógłbyś napisać ile najwięcej udało wam się dostać kryształów za poszczególne wyprawy i czy komulkolwiek wypadł jakiś ciekawy fioletowy/żółty item myślę że nie tylko mnie interesują takie rzeczy

Drizt's Avatar
    Server
    CLA01
    Niezla robota.. ogolnie wyzsze poziomy wypraw to raczej dla zgranej ekipy . wlasnie takiej szukam bo z randomami to juz ciezko na 3 .....

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak dla mnie temat do przyklejenia- zaoszczędzi mnóstwo nerwów graczom(doświadczonym, którzy patrzą jak ktoś na dzień dobry leci na "5min" walkę)

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Drizt View Post
    Niezla robota.. ogolnie wyzsze poziomy wypraw to raczej dla zgranej ekipy . wlasnie takiej szukam bo z randomami to juz ciezko na 3 .....
    Jak ktoś chętny na wyprawę 3 to piszcie albo na forum, albo w grze(nick-NuzelPL). Dziś jakąś zorganizuje. Podajecie swój lvl- jednostki tylko łucznicze i walczące e ręcz

Server
    CLA01
    bardzo fajny poradnik, w momencie gdy dotrę do wypraw na pewno skorzystam

Server
    CLA01
    Super poradnik najlepszy jaki czytałem do tej pory

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast