Results 1 to 5 of 5

Thread: Problem z zadaniem - poszukiwanie pajęczych jaj, akt 1, necro

Server
    CLA01

Problem z zadaniem - poszukiwanie pajęczych jaj, akt 1, necro

Witam,
    Mam problem z wykonaniem zadania pt. poszukiwanie pajęczych jaj. Problem polega na tym iż znalezienie dwóch pierwszych było bez problemowe za pomocą minimapy, czy też po prostu idąc jedyną ścieżką przez Popielne Turnie, natomiast ostatniego jaja nie mam na mapie, nie mam nawet mobka, który winien go strzec. Nie mam również na minimapie wskaźnika w którym kierunku do owego jaja podążać, przeszedłem wzdłuż i wszerz te Turnie, ale nic tam nie ma. Moja prośba brzmi czy mógłbym poprosić o restart zadania, gdyż jest to zadanie fabularne i po prostu ani rusz dalej z fabułą gry, a samemu go anulować nie można.

Dodatkowo ułatwieniem dla naprawiających może być fakt, że w momencie zakończenia poprzedniego zadania, które mnie skierowało na pajęcze jaja, zanim sam zacząłem swoje zbierać pomogłem z walką o jedno z nich mojemu znajomemu, i być może z tego powodu wystąpił jakis bug.

Liczę na szybką pomoc, mail do supportu również poszedł(2 dni temu), ale jak domniemam oczekujących na pomoc jest wielu.

Server
    CLA01
    Miło byłoby dostać jakąkolwiek odpowiedź

Server
    CLA01
    Okay, problem rozwiązany został przeze mnie w sposób następujący: pomogłem znowu komuś pokonać pająki, i mi dodało ostatnie jajo(przynajmniej takie odnoszę wrażenie), mam nadzieję, iż ten błąd mimo wszystko zostanie zlikwidowany.

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Relog+wyczuszczenie pamięci przeglądarki też powinien pomóc.

Server
    CLA01
    Same relogi nie pomagały, a próbowałem też na innych przeglądarkach, i dalej było to samo. Aczkolwiek spróbować, w razie czego zawsze można, dziękuje