Results 1 to 3 of 3

Thread: Trocha nostalgie

Server
    CLA01

Trocha nostalgie

Dávám to jsem protože je to zároveň i chyba hry.
    Tato hra mě chytla hned zpočátku ,každým levelem jsem se těšil na přírustek nových armád ,strávil jsem nad touto hrou cca. denně 12-14 hodin , ALE!
    Netrpělivě jsem očekával kdy se dostanu na vysněný 30. level a otevřou se mi další možnosti hraní , ale právě naopak , hra začíná být nezáživná , ano pár nových map,soupeři o hodně těžší , že bez použití svitků se nedají dát jedině za cenu devastace skoro celé army.
    Nemluvím o super těžkých bossech kde nejdou dát ani se svitky! Dobře ,řekl jsem si,počkám na další level jakoby 31 (ale první dračích rytířů)- pachtil jsem se sním cca 2 dny a to asi 20 hodin denně hraní, bylo zapotřebí okolo 4 mil zkušeností.Ale co mě nečekalo mimo +5 útoku hrdiny a + 5 obrany jednotek nic,žádná nová kouzla žádný přírustek navýšení jednotek mojí armády? Dobře řekl jsem si asi to nebude každým levelem tak další 2-3 dny na další level 2. dračího rytíře a co se nestalo? Opět + podpora hrdiny a +5 obrana jednotky! Souhrn:shánět 5 mil zkušeností a za každou další úrověň (samozřejmě je potřeba více a více zkušeností) - a nemít pořádnou kompenzaci je prostě o ničem! Na hlavní Bossy se nedá jít se současným stavem a běhat po Světě jak Zátopek z mapy do mapy a škudlit drahocené zkušenosti asi přestane bavit každého hráče tak jako mě skalního hráče veškerých sérií HOM.
    Otázka pro support:
    1. do jakého levelu může hráč postoupit?
    2.Budou přibývat jednotky do jeho základní armády,myslím tím navyšování stavu army.
    3.Budou otevřená další kouzla pro hrdiny,nebo možnost použít stávající které jsou v nabídce tak aby mohl případně hráč kombinovat byť i za real peníze a přehodit si kouzla na případný souboj dle potřeby.Protože aby hráč který hraje za mága disponoval na jakoby 32. levelu 12 kouzly je ubohé!
    Tímto nechci odradit žádné hráče od této skvělé hry.Hráč- nick ve hře Smrťák.

HyNo's Avatar
    Server
    CLA01
    čau,
    par otázek ti mohu zodpovědět )) jsem lvl30/11
    asi máš pravdu, že chybí lategame na lvl 30. nicméně i na čerstvým lvl30 se daj zkolit všichni bossove bezestrat (i bez svitků!!). Nevím jak u necromanta, což předpokladam podle nicku že jsi, ale s klerikem to jde.
    prvních pár dlvl dostáváš těch +5. na dlvl 5 dostaneš +6 zkl jednotky +1 elita. pak zas +5 primarni staty a asi na dlvl9/10 dostaneš dalších +6 zkl +1 elita a myslím +1 champion. v dalším dlvl je tam asi +3% k pohybu na mapě. Dál zatím nevím, můžu pak doplnit.
    Někdo se mě ptal na přidání kouzla od určitýho dlvl, takže je dost možný, že tam něco bude...
    jinak postoupit můžeš na lvl30 + 30dlvl
    Jestli jsem napsal něco špatně tak se omlouvám, píšu to "z patra"

glhf

Server
    CLA01
    díky za info