Results 1 to 2 of 2

Thread: 2 Sugestie

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01

2 Sugestie

Trochę już pograłem i mimo iż gra jest F2P dwie rzeczy bardzo irytują. Dlatego moim zdaniem powinno się coś z tym zrobić

1. Bitwy związane z fabułą kosztują nas Punkty Akcji, często zdarzają się walki z bossami które nie są łatwe za pierwszym podejściem dlatego sugeruję żeby przegrane walki fabularne zwracały nam PA lub były one zabierane dopiero po wygranej walce. Przede wszystkim zmniejszy to wszechobecny spam na czatach, ludzie non-stop proszą o pomoc, ponieważ szkoda stracić PA - nie dziwię im się, sam tak ostatnio zacząłem robić gdy solo nie udało mi się za pierwszym podejściem zrobić 2-etapowej walki.

2. Drugą dość irytującą sprawą są walki automatyczne. Jedna taka walka kosztuje 499 pieczęci oraz tracimy 5-10% wojska. Moim zdaniem strata wojska jest wystarczającym kosztem. Do tego - niestety - ta gra opiera się w głównej mierze na grindowaniu mobów, a kilkanaście walk dziennie potrafi być nużące. Dziś postanowiłem sprawdzić ile zajmie mi pokonanie potworków z 1 aktu. Cała walka zeszła około 4-5 minut, mimo iż wszystkie potwory padały od uderzenia. To straszna strata czasu, wolałbym takie walki przeprowadzać instant, a strata wojska powinna być zależna od różnicy Siły Bojowej gracza i przeciwnika.
    Last edited by Simeonus; 12.08.14 at 20:12.

Server
    CLA01
    1. Zawsze możesz ponowić próbę za 100 złota jeśli przegrasz . Tak, więc dobry taktyk po 1szej przegranej walce powinien z niej wyciągnąć wnioski i "podrasować" swoją strategie.
    Spamowanie ludzi wynika z faktu, że słabo grają i w ogóle nie czytają co robią skille etc. Wiele razy to przerabiałem. To prawda, że niektórzy bossowie są silni, ale z większością bez pomocy można sobie poradzić.