Results 1 to 6 of 6

Thread: Pytanka...

Drizt's Avatar
    Server
    CLA01

Cool Pytanka...

1. Jaki polecacie barwnik dla rycerza z przystani .. zakupilem czarny i sie zawiodlem;/ preferuje raczej ciemniejsze barwy..
    2 Jako ze gram w przystani nie znam nekro miast za dobrze i mam problem ze znalezieniem jednego zadania "Odzyskaj metne oko" mam z tablicy i nie wiem gdzie rozpoczac ten quest..
    3. Kiedy resetuja sie zadania tygodniowe?Czy zalezne od konta >rozpoczecia ostatniego rozdzialu czy poprostu dany dzien..?
    4.ktorych 2 bossow tygodniowych uwazacie za najslabszych/najsilniejszych(poza wywerna i hrodgerem).jako ze dopiero wbilem 30 lvl . i ubilem juz 2 bossow ,ale swierdzilem ze warto ubijac max jednego dziennie tak aby miec szanse wykorzystac ponowna walke jakby artefakt nam nie pasowal...
    5.W pewnym momecie w kazdym miescie pojawia sie Quest za 5k expa... zeby ofiarowac az 1000drewna 600 metalu srednio mi sie to widzi.... czy to bedzie mialo jakas kontynuacje czy poprostu te surowce za zwykle 5 k expa..??

z gory dziekuje jak ktos odpowie na jedno z pytan

pozdrawiam
    Last edited by Drizt; 12.08.14 at 18:37.

Server
    CLA01
    1. Ciemniejsze barwy dla rycerza przystani? Mi to niezbyt pasuje. Ja najbardziej lubię niezapominajkę i magmowy, ale jak lubisz ciemniejsze to może obsydianowy?
    2. http://prntscr.com/4c3bw8
    3. IMO tydzień po rozpoczęciu przez Ciebie endgame'u, ale nikt Ci tego nie potwierdzi
    4. Każdy jest prosty i każdego można zrobić właściwie bez strat (tak, przedwiecznego też). Znajdź sobie ogarniętego kleryka albo nekro i do boju. Postaw na płomienie i tam gdzie się da trzymaj bossa cały czas oślepionego. Wiwerna, Hrodger, Valrok są teoretycznie najsłabsi.
    5. Nie ma kontynuacji, to quest wynikający z bezradności twórców i braku pomysłu na to, co gracze mają zrobić z zalegającymi surowcami.

Haerka's Avatar
    Server
    CLA01
    Pytanie 3. Odpowiedź Dryblasa. Ja potwierdzam. Nie spotkałam się z tym, by ktoś miał inaczej, niż w tydzień od dnia zabicia Sandro. Więc ten dzień jest Twoim dniem "resetu" bossów.
    Dołącz do graczy pokelife! W zamian za rejestrację z mojego linku, gwarantuję pomoc A jeśli nie masz zamiaru grać, to nie bądź cham i dokarm nas!

Nekromantka Vs Głos:
    https://www.youtube.com/watch?v=616Pa2HJJMY#t=435

Drizt's Avatar
    Server
    CLA01
    Bardzo dziekuje

Drizt's Avatar
    Server
    CLA01
    Oco chodzi z tymi poziomami smoczego rycerza dobilem dzis 4,5mil expa a mimo to dalej 1 lvl i exp sie zresetowal tak ma byc??

Server
    CLA01
    Normalnie - wchodzisz na coraz wyższe poziomy smoczego rycerza, praktycznie nic za to nie dostajesz, bardzo się z tego powodu cieszysz i wszyscy jesteśmy wniebowzięci rozbudowaniem i konstrukcją endgame'u, który jak żaden inny motywuje do codziennego zabijania 3000 pająkożerców.