Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Szepczące Równiny - 2 sprawy

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01

Szepczące Równiny - 2 sprawy

Już od jakiegoś czasu, dokładnie 4-5 dni staram się zdobyć Diadem Shantiri brakujący element do setu z zadania i za nic nie chce wylecieć. Czy szansa jest większa z konkretnej grupy potworów jak np. Hierofanci, czy z każdego leci tak samo? Jak jest ze skrzynkami, czy z nich też mogę go zdobyć?

Drugi problem to Ser Khayn, gram po stronie nekro więc moje jednostki nie są najszybsze. Moglibyście podrzucić mi jakąś taktykę? Jakie potworki wziąć ze sobą i co dalej. Oprócz okrzyku na szybsze poruszanie nic mi nie przychodzi na myśl. Myślałem nawet żeby pójść z 1 oknem jednostek - więcej miejsca do ucieczki, ale czy nie padnie za szybko po ogłuszeniu?

Drizt's Avatar
    Server
    CLA01
    U mnie podobnie droplo kolo 12 armorow i z 10 par gaci:d a diademu nie widzialem na oczy odpuscilem...bo wbilem juz 30lvl..

co do Bossa polecam dorwac za monety gryfy .. i posiadajac 3 odzdzialy bawic sie z nim szybowanie kazdy gryf w inny rog mapy

przedewszystkim max 3 odzdzialy zeby bylo latwiej uciekac..

Server
    CLA01
    latwo to mozna zrobic z kims kto ma aniola stroza, idziecie we dwoch z 3 jednostkami lacznie najlepiej najslabszymi bo i tak padna, kazda w inny rog jak podejdzie do jednej to aniol i smok straci ze 2 tury i do 10 tury nie ma szans rozwalic wszystkiego

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Dzięki co do taktyki. Nadal czekam na pomoc z diademem :P

Gdzie te Gryfy zdobyć dokładnie ^^?
    Last edited by Simeonus; 12.08.14 at 18:24.

Server
    CLA01
    Gryfy są mniej więcej tutaj - http://prntscr.com/4c3de9
    Diademu nie znajdziesz, odpuść sobie. Za mało expa za to, żeby poświęcać tyle czasu, a z tego co widzę twórcy zastosowali jakieś złośliwe algorytmy, które pozwalają nam dropić jedynie 2 z 3 elementów (u każdego różne). Zapytaj inną osobę, powie Ci, że wydropiła 10 diademów, 10 armorów i 0 spodni.

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Dzięki. Co do diademu właśnie wydropiłem, wtedy gdy już dałem sobie spokój - boom wyleciał ^^

Server
    CLA01
    artefakty są złośliwe, tu nic się nie poradzi, ale trudniejsze walki mają lepsze szanse na coś fajnego

co do gryfów - ktoś nie zwrócił uwagi na to,ze grasz nekrofilcem i natrafiasz na trochę inne rzeczy, ale w porcie czarnego kła za piórka tak czy inaczej można dostać kawalerzystów. Tylko często sprawdzaj zasięg smoka i stawaj jeszcze jedną kratkę dalej niż tylko poza zasięgiem jego ataku, bo drań ogłusza i oszukuje na czasach odnawiania tej zdolności.

Server
    CLA01
    Wypadly mi 3 diademy zaraz na poczatku miejsca "wedrujace piaski"

Simeonus's Avatar
    Server
    CLA01
    Wszystkim dziękuje. Co do kawalerzystów to znajomy mi też o tym napisał - już się w nich zaopatrzyłem temat można zamknąć. A jeśli chodzi o Shantiri Set itemy to lecą faktycznie ze wszystkiego więc można te najłatwiejsze Pustynne Stworzenia przy mieście farmić ^^

Server
    CLA01
    ja wydropilem calego seta, nawet nie wiem jak poprostu na pustyni bilem potwory i zbieralem artefakty i udalo mi sie zlozyc caly set

Page 1 of 2 1 2 LastLast