Reply to Thread
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 49

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 87

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Diskuze ke změnám MMHO verze 87

Zde můžete diskutovat o změnách verze 87, vizte protokol změn.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    mám dotaz, do kolika hodin bude update probíhat - respektive kdy bude server funkční?
    Děkuji.

Server
    CLA01
    nevim čim je tahle verze lepší, padá to víc než před tím, zmizeli mi pečetě, nájezd nejde dokončit furt to padá a hrači odcházej, mizej dokončený bitvy, vrcholem je že mi to několikrát za večer spadlo a nyní se již nedá přihlásit a píše mi to, že už je učet používán. Pro mě je to horší než před změnou.

Server
    CLA01
    hm... to se máš, já se tam celý den ani nedostanu ... prostě se mi to ani nenačte - na chromu mám modrou obrazovku (i po opakovaných reflashích) na dalších prohlížečích se načte tak 25% a dál nic (čekat nebo reflashovat můžu jak chci)...Proto jsem se divil, že by ten update, trval tak dlouho a ono to už očividně "jde"
    Last edited by Javelot; 12.08.14 at 23:52.

Server
    CLA01
    Odpoledne jsem hral, celkem to padalo, ale dalo se to prezit. Ted se mi to ani nenacte, dostanu se tak na 90% nacitani a nic! ))

Server
    CLA01
    doufám, že zlepší stabilitu serverů co nejdřív - je to přece Ubi ne? A doufám, že cílem není si poštvat hráče na betě...

Server
    CLA01
    Tak jak LordOrd nacita mi to tak do 90% a nic stoji to.dopoledne jsem hral v pohode nez zacal update,skoda no BYLA to dobra hra :*(

Server
    CLA01
    Mně to nefunguje těsně před koncem se zastaví načítání a nic... bezva update

Server
    CLA01
    Mám to stejně, 90% a nic. Mě to fungovalo do cca 21:30. Párkrát to sice spadlo, ale hrát se dalo.

edit: kdyby nám aspoň někdo sdělil, co se děje. Máme čekat, nebo je to na dlouho?
    Last edited by Sara98; 13.08.14 at 00:27.

Server
    CLA01
    To samé.. už několik hodin.

Reply to Thread
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast