Reply to Thread
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 49 of 49

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 87

Server
    CLA01
    stejný problém,login do hry asi 5 minut a postava bez jakéhokoliv itemu :/

Server
    CLA01
    Docela vtípek - už to zase nejede.. Teď spíš otázkou, kdy to jelo? Protože pokaždé když se chci zalogovat do hry, tak je buď pád serveru nebo opravy.. Dále bych měl otázku - proč nasazujete opravy v době kdy hraje nejvíce lidí - odpoledne a večer? .. Proč je třeba nenasazujete někdy pozdě v noci? Věřte, že spousta lidí by Vám byla vděčná.

Server
    CLA01
    Ten poslední update se opravdu nepovedl. Všechno se načítá strašně dlouho a stejně to pořád padá. Tohle přestává být zábava a začíná to být utrpení. Za hodinu hraní odehrát 2 - 3 bitvy a modlit se, jestli to pořád načítá a nebo už to spadlo.. A co nechápu, proč to trvá tak dlouho i v noci, když dřív se aspon v noci dalo pořádně hrát..

Server
    CLA01
    Opravy nasazujou odpoledne protoze to stejne nejede tak je jedno kdy je davaji

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Longshanks View Post
    Ten poslední update se opravdu nepovedl. Všechno se načítá strašně dlouho a stejně to pořád padá. Tohle přestává být zábava a začíná to být utrpení. Za hodinu hraní odehrát 2 - 3 bitvy a modlit se, jestli to pořád načítá a nebo už to spadlo.. A co nechápu, proč to trvá tak dlouho i v noci, když dřív se aspon v noci dalo pořádně hrát..
    Moje zkušenost je totožná. A taky by mě to nemohlo víc štvát. Navykla jsem si to zapnout aspoň na hodinku dvě kolem půlnoci, kdy to šlapalo hladce a teď už se nedá spolehnout ani na tohle. Vypla jsem to prakticky vzápětí. Kdy jindy má teda člověk hrát, když přes den se "vylepšuje", ráno, podvečer a večer je to nacpaný fakanama a lidma, co snad ani nehrajou a jen donekonečna blejou kecy nejhoršího rázu na chat....když i v jednu ráno člověk jen hyponotizuje to blbý modrý kolečko....o ničem!

Server
    CLA01
    hra v zaklade je celkem zajimava, jednu noc jsem stravil nejaky ccas hrou a bylo to v pohode souboje se nacitali rychle a dalo se to hrat
    akorat kdyz nacteni souboje trva 5-10 minut tak je to znacne nehratelna hra..

Server
    CLA01
    Souhlasím, nevím co to byl za update, ale teď se už nedá hrát vůbec Taky jsem chodil v noci od půnoci třeba do 3, ale teď je to v té době to samé jako přes den

Server
    CLA01
    Tak už se ani neobtěžujou, dát předem info o neplánované údržbě. Začínám si myslet, že někdo tady fláká svojí práci. Poláci mají stejný server a za dnešek tam mají už 3 informační zprávy. Ale bůh ví co v tom je, nevidím do toho, takže těžko někoho soudit..

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Včera jsme provedli aktualizaci, která dle hlášení situaci výrazně zlepšila. Doufáme, že je situace nyní stabilní a budeme ji dále sledovat.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Reply to Thread
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5