Reply to Thread
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 49

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 87

Server
    CLA01
    Osobně bych do doby než se to vyladí, žádný licence ve hře neaktivoval. Je škoda že ty licence neběží jen když člověk hraje. Licence na 24 hodin je celkem k ničemu, když člověk může hrát jenom večer a ještě to nejde..

Server
    CLA01
    Zdravím, včerejší update nadělal, dle mého názoru, víc škody než užitku. Před ním hra sice padala ale až kolem špičky cca od 17-21 hodin ale nebyl problém se do hry rychle načíst zpět. Nyní hra sice ,,tolik nepadá'' ale laguje se jak sv.ň a hlavně už se nedá dobrou hodinu načíst.
    Tak teda nevím, předposlední update byl z hlediska hratelnosti rozhodně přínos tento naopak. Zdá se, že vrátil vše do týden starých kolejí.

Server
    CLA01
    Už to PROSÍM! přestaňte omlouvat BETOU a testováním. V okamžiku, kdy se do hry dají investovat reálný prachy a hráči tak činí, tak skutečně není možný, aby se večer co večer sešlo x tisíc nasranejch hráčů, co se ani nelognou! Oddělte nás od Poláků a bude pokoj! Pro ně i pro nás, hm?

Server
    CLA01
    Vzpomínám jak vyšlo Diablo 3 a ze začátku to bylo stejný. A Blizzard je podle mě jiná liga a stalo se jim to taky.. No nic, budu hrát v noci:-)

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    Zdravím. Vyjádření je na stránkách, opravdu na problému pracujeme, ale bohužel to není tak jednoduché, jak bychom chtěli: http://cla.heroes-online.com/cs-CZ/n...tabilitou-mmho
    Kdybyste nejdřív přemýšleli, tak by jste se mrkli, že v mnoha on-gamesách jsou poláci a češi mezi TOP 5 komunitami, co se velikosti týče. Tzn dát nás dohromady mohla vymyslet jen fakt skopová hlava a jestli se brzo místo lživých prohlášení něco nezmění, a nedostaneme vlastní národní server, tak fakt nevím kam se chcete v oblibě dostat.

Server
    CLA01
    Podle mě je to chyba servru v jeho nestabilitě bud to hráčům píše že už hrají a ted se nemohou připojit, nebo se jim hra nenačte nebo po načtení dojde k chybě 6 odpojení servru vzhledem k nárustu hráčů a tomu že to je beta je tohle pochopitelné lidi Naschvál nechávají připojit maximum hráčů a ve své podstatě tím se server testuje ne?
    Mě to nevadí jsem rád že aspon nějak mohu pomoc rozjet tuhle hru ikdyž nemohu tvrdit to že je dobrá..zatím jsem prošel 3% hry

Server
    CLA01
    A jinak promin MeanSnowWhite ale dostatečnou omluvou je beta verze a x tisíc nasraných hráču je při startu WoW nového datadisku nebo jakékoliv hry či jejího "vylepšení".
    Navíc ta hra pojede jen nevím co chcete tak pokud vás to štve: log na europe server Might Magic a jedeš bez pádů

Server
    CLA01
    Hmmm, přečti si to znovu sám po sobě a možná pochopíš, kde tkví malý háček. Na svém vyjádření trvám

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Carthoo View Post
    Kdybyste nejdřív přemýšleli, tak by jste se mrkli, že v mnoha on-gamesách jsou poláci a češi mezi TOP 5 komunitami, co se velikosti týče. Tzn dát nás dohromady mohla vymyslet jen fakt skopová hlava a jestli se brzo místo lživých prohlášení něco nezmění, a nedostaneme vlastní národní server, tak fakt nevím kam se chcete v oblibě dostat.
    ono by pomohlo rozdělit CZ a PL na dva servery, ale jako zatěžový test je to super.
    jediné co mě na tom štve je chybějíci dialog.. Server je plny, zkuste to za hodinu. A ne dva dny tapat v čem dělam chybu, než najdu tohle forum.
    Začínat odznova svého hrdinu lvl 15 se mi moc nechce.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj všichni. Musíte chápat, že hra je skutečně ve fázi beta, tento fakt nelze změnit. Na nápravě pracujeme, před chvílí jsme implementovali další záplatu, která snad problémy zmírní. Hra se vyvíjí a ještě ji čeká dlouhá cesta. Děkujeme za vaši přízeň a prosíme vás o trpělivost.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Reply to Thread
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast