Reply to Thread
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 49

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 87

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Sara98 View Post
    Mám to stejně, 90% a nic. Mě to fungovalo do cca 21:30. Párkrát to sice spadlo, ale hrát se dalo.

edit: kdyby nám aspoň někdo sdělil, co se děje. Máme čekat, nebo je to na dlouho?
    Souhlas...že to padá je ještě jakž takž pochopitelný, ale nějaký vyjádření by bylo fakt záhodno.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Přídávám se k ostatním, stejná chyba 90% načítání a konec, načítání se zasekne u crossdomain.xml a nepokračuje dál na auth a sync. Už jsou to cca dvě hodiny, chyba nastala po pádu hry po skončení pvp bitvy.

Server
    CLA01
    mě to nejde pořád
    Quote Originally Posted by Javelot View Post
    mám dotaz, do kolika hodin bude update probíhat - respektive kdy bude server funkční?
    Děkuji.

Server
    CLA01
    taky nic načet skoro celé a konec. Nyní to už hlásí že server je nedostupný. Posledí funkční verzi jsem viděl na uzavřené betě od té doby samý problémy. Grrr

Heureka konečně jsem tam.

Server
    CLA01
    Taky mi to nejde, tak jsem zkusil německou verzi a tam to šlape. Ale to už tu párkrát někdo psal, ze ty problémy s padáním tu máme hlavně my. Asi je nás dohromady s polákama na serveru moc..

Server
    CLA01
    Chystá se do budoucna zavedení posunu hrdiny po mapě pomocí klávesnice?

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Zdravím. Vyjádření je na stránkách, opravdu na problému pracujeme, ale bohužel to není tak jednoduché, jak bychom chtěli: http://cla.heroes-online.com/cs-CZ/n...tabilitou-mmho
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Nechci zpochybňovat vaše vyjádření ale trochu nechápu, když fungují ostatní servery a jen český dělá problém - myslel jsem že servery fungují stejně jen je rozdíl v jazycích a lidmi, a tedy je stejný patch pro všechny světy... no asi víte co mluvíte, ok, každopádně vám fandím!

Server
    CLA01
    Na dnešek jsem měl možnost hrát v noci a naprostá paráda. Žádný padání, lagování, naprosto bez problémů. Ted jsem to zase zapnul odpoledne a nejdřív to začlo mírným lagováním a v 18:00 to spadlo úplně. Takže je to jednoznačně přetížením serveru. A ty servery fungují stejně, jen na tom našem hraje víc lidí, než jaká je jeho kapacita...

Server
    CLA01
    Ani mne to nejde spadlo mi to okolo 17:50 a do teraz to nejde a mal som kúpené a aktivované buffy kto mi ich nahradí ?

Reply to Thread
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast