Results 1 to 9 of 9

Thread: Brak nagrody za wyprawę

Server
    CLA01

Brak nagrody za wyprawę

Witam!

Byłem dzisiaj około godziny 20 na pierwszej wyprawie wraz z 4 innymi graczami. Wszyscy bezproblemowo otrzymali nagrody do plecaków mi zaś po otwarciu okienka z nagrodami (Kostur, PD, 234 kryształy) gra się zawiesiła, odświeżyłem ale nagród jak nie było tak nie ma. Przepadły?

Kostur i PD to nic, ale szkoda tych kryształów które jak mniemam są dość rzadkim surowcem :/

Server
    CLA01
    Też mam podobny problem. Wygrałem artefakt, 1100 EXPa i wóz z 298 kryształami. Artefakt i exp dostałem ale kryształy gdzieś wcieło.
    Last edited by Markalus; 06.07.14 at 22:33.

Server
    CLA01
    U mnie byla podobna sytuacja dostalem xp zloto ale nie dostalem nowego awatara

Server
    CLA01
    Witam sprawdzcie w inventory powinien być wóz z kryształami i tam są kryształy z wyprawy ;]
    Last edited by nalezyszdostada; 08.07.14 at 08:39.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękujemy za zgłoszenia! Postaramy się naprawić problem najszybciej jak to będzie możliwe.

Server
    CLA01
    Witam! Właśnie chodzi o zupełny brak pojawienia się w plecaku, całe szczęście mi zdarzyło się to tylko raz, na kolejnych wyprawach otrzymywałem nagrody prawidłowo.

Server
    CLA01
    Prosiłbym jeszcze o przyjrzenie się temu wątkowi: http://forum.cla.heroes-online.com/t...?p=548#post548
    Podobny problem.

Server
    CLA01
    Wczoraj zrobiłem 2 wyprawy. Z jednej powinienem dostać zbroję na 22lv setową i wóz z kryształami. Niestety nie dostałem nic.Dziś 2 wyprawy i znów brak itemów. Dziwnym trafem dało mi item który miał być wczoraj wygrany(zbroja na 22 lv) oraz dorzuciło mi 2 item z tego setu(nie wygrałem go po protu zamiast tarczy na 17 lv pojawił sie tamten item w bagu) . Wozu z kryształami z wczoraj niestety nie dostałem. Problemem jest wciąż dołączanie do bitew na wyprawach(wchodzac do bitwy pisze że nie mogę się sam zaprosić)
    .

Server
    CLA01
    Widać nikogo nie obchodzi ten bug ponieważ brak nagrody = prawdopodobieństwo kupna wozu kryształów za pieczęcie. Już drugi raz nie dostałem wozu po wyprawie, a wysyłając ticketa dostałem odpowiedź że wcale go nie wygrałem. Więc albo naprawcie błędne wyświetlanie nagród albo poprawcie ich dostarczanie, bo masa ludzi ma z tym problemy.