Page 24 of 25 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 LastLast
Results 231 to 240 of 246

Thread: Twoje konto jest obecnie używane.

Server
    CLA01
    U mnie także konto działa i mogę grać Pozostaje kwestia rekompensaty Dodatkowo dowiedzieliśmy się że każdy a przynajmniej większość zacięła się na wyprawie (wiec ja przynajmniej będę je czasowo omijał) oraz to że reset pomaga także tak duży czas uporania się z naszym problemem leży wyłącznie po stronie supportu/administracji i ich cudownego podejścia do nas. Także następnym razem od razu róbcie co trzeba a dwa czas zapłaty nadszedł więc obsypcie nas kodami na bonusy :P a tak serio to wypadało by jakoś zrekompensować problem.

Server
    CLA01
    dostajesz taka wiadomosci ''kolego'' :-)

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    no ja tez juz moge smigac .. straty straszne ... troche zejdzie by odrobic , nie wspomne ze moj nowy bohater teraz sie bedzie troche meczyl po zmianach ... braklo tych kilku dni by przeskoczyc pare leveli ;p

do nastepnego ...

Server
    CLA01
    Wszyscy szczęśliwi więc do następnego z czego na przygody się nie wybieram kiedy jest dużo ludzi i serwery tną.
    Bo to cały sprawdza zamieszania przynajmniej w moim przypadku
    Hehe Jak Odyseusz on 10 lat a ja 2 tygodnie na przygodzie hehe
    Pozdro

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Problem z dostępem do gry powinien zostać rozwiązany w czasie wczorajszej przerwy technicznej.

Czy możecie to potwierdzić?

Server
    CLA01
    Tak mogę potwierdzić, że problem nie został rozwiązany tylko chwilowo naprawiony. Dzisiaj na wyprawie podczas wchodzenia 2 osoby nie dołączyły, zostały wyrzucone i pojawił się komunikat "to konto jest obecnie używane".

Sprawę na chwilę obecną rozwiąże dziennie restartowanie serwera. Ale to trzeba jeszcze chcieć pomóc ludziom a tutaj support odpowiada na tickety po 2 tygodniach.
    Sorki ale 2 tygodnie zawieszone konto = przejście do innej gry.

Mam dla was radę, popatrzcie na kolegów z firmy Blizzard i ich support, na tickety odpowiadają zazwyczaj w ciągu kilku godzin a ich "beta" jest w 100% grywalna i praktycznie bez błędów. Nie to samo co tutaj.

Kocham serię Heroes, ale wy skutecznie chcecie mnie i moich znajomych do niej zniechęcić, a pamiętajcie pozyskać z powrotem straconego klienta jest dwa razy ciężej .

Pozdrawiam.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Marlice View Post
    Tak mogę potwierdzić, że problem nie został rozwiązany tylko chwilowo naprawiony. Dzisiaj na wyprawie podczas wchodzenia 2 osoby nie dołączyły, zostały wyrzucone i pojawił się komunikat "to konto jest obecnie używane".

Sprawę na chwilę obecną rozwiąże dziennie restartowanie serwera. Ale to trzeba jeszcze chcieć pomóc ludziom a tutaj support odpowiada na tickety po 2 tygodniach.
    Sorki ale 2 tygodnie zawieszone konto = przejście do innej gry.

Mam dla was radę, popatrzcie na kolegów z firmy Blizzard i ich support, na tickety odpowiadają zazwyczaj w ciągu kilku godzin a ich "beta" jest w 100% grywalna i praktycznie bez błędów. Nie to samo co tutaj.

Kocham serię Heroes, ale wy skutecznie chcecie mnie i moich znajomych do niej zniechęcić, a pamiętajcie pozyskać z powrotem straconego klienta jest dwa razy ciężej .

Pozdrawiam.
    +1

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    +2

Server
    CLA01
    jak Wam nie pasuje to nie chodźcie na wyprawy przecież to nie problem , śmieszne to nie wiem czy wogóle pójdę kiedy jeszcze na nią jak te błędy są

Server
    CLA01
    Pajdek teraz jak już wiemy, że to wyprawy powodują błąd nasza noga tam nie postanie.
    Ale inna sprawa jest to, że dalej od kilku nic się nie zmieniło i konto wiszą w powietrzu.

Powiszą do końca tygodnia i pewnie osoby zrobią bye bye i tyle UbiShit będzie miał z ich złotówek ;-)

Page 24 of 25 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 LastLast