Page 1 of 25 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 246

Thread: Twoje konto jest obecnie używane.

Server
    CLA01

Twoje konto jest obecnie używane.

Czesc, w pewnym momencie podczas walki wyrzucilo mi gre i od tamtego czasu nie moge sie zalogowac. CIagle wyskakuje mi blad, ze moje konto jest uzywane. Sprawdzalem na 2 komputerach, na 2 roznych przegladarkach i zmienialem hasla. Wie ktos co moge zrobic?

Server
    CLA01
    mam dokładnie ten sam problem - pojawił się na wyprawie, była to ostatnia walka, wygrałem po statystykach dałem zamknij i gra się zwiesiła
    Last edited by Dexus; 12.07.14 at 17:57.

Server
    CLA01
    Nikt nie jest w stanie mi pomóc? No cóż chyba zacznę grać w coś innego

Megi's Avatar
    Server
    CLA01
    Widocznie nikt nie miał takiego problemu i oprócz rzeczy oczywistej, jaką jest napisanie do pomocy technicznej, innych pomysłów brak.

Server
    CLA01
    Tak już to robiłem napisałem w piątek i czekam na odp. widocznie w soboty i niedziele nie pracują

Server
    CLA01
    Ja tez mialem raz taki komunikat, bylo to w nocy. Zostawiłem gre do nastepnego dnia, kiedy akurat była konserwacja i popołudniu zadziałała normalnie.

Server
    CLA01
    Mi akurat wczoraj komp zrestartował sie pod koniec wyprawy no i od tego czasu też mam komunikat że "to konto jest obecnie używane" czyli jak widze zostaje czekać na kolejną przerwe techniczną Coś powinni z tym zrobić bo przecierz nie raz zdarza sie że zwiesi sie przeglądarka czy komputer i czekać aż bedzie akurat nowa łatka wgrywana to jest totalna kicha

Server
    CLA01
    Mam to samo wywaliło mnie z wyprawy z napisem że sesja jest błędna i od tego czasu nie moge grać ... ;/

Server
    CLA01
    Mi pomogla pomoc techniczna, po 5dniach

Ragroth's Avatar
    Server
    CLA01

Problem z logowaniem - używane konto

Witam forumowiczów.

Może ktoś miał ten problem, że przy logowaniu rozłącza i pokazuje się komunikat, że to konto jest obecnie używane. Jakby ktoś wiedział jak rozwiązać ten problem byłbym wdzięczny.

Page 1 of 25 1 2 3 11 ... LastLast