Results 1 to 5 of 5

Thread: Doladowywanie pieczeci

Server
    CLA01

Doladowywanie pieczeci

Witam. Juz kolejny raz doladowywuje pieczeci i nie mialem z tym zadnego problemu. Oczywiscie place smsem bo moim zdaniem jest szybciej ale dzis proboje doladowac. Ładnie podaje numer telefonu, wpisalem kwote na ilosc pieczeci (nie istotne bo nie o tym mowa), no i otrzymalem smsa zwrotnego,... odeslalem smsa tak jak wyszlo i dostalem jakis kod zawarty w tresci odebranego smsa. proboje ponownie w okienko wpisac ten kod bo znalazlem ze mozna cos takiego wpisac jakis kod promocyjny. Wpisuje go tam w okieneczko ale po chwili wyskoczyl jakis blad ze polaczenie z serwerem zostalo przerwane... i dupa kasy na kacie nie ma i pieczec rowniez... Jestem bardzo zniesmaczony ta sytuacja... poniewaz niejednokrotnie ładuje kase ktorej w grze praktycznie nie ma.... mam nadzieje ze w jakis sposob cos z tym zrobicie. Jakby kogos z modow adminow czy etc poruszyl ten post to piszcie screeny czy smsa moge z (tym kodem) moge zapodac. Z góry dzieki i na ta chwile koniec ladowania kasy z mojej strony.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    pisz do suportu nie na formu bo nikt kto moglby ci pomoc tego nie czyta

Server
    CLA01
    ok dzieki juz tak wlasnie zrobie

Server
    CLA01
    i jak?? dostałeś jakąś odpowiedz?? Pomogli ci??

Server
    CLA01
    suport pewnie odpisze albo i nie mi jak do nich pisałem jeszcze nie raczyli odpisać, jak i znajomemu więc nie liczył bym na szybką odpowiedź osobiście spróbuj wpisać ten kodzić troche później ale na pewno nie wysyłać dalej kasy bo będzie kumulacja będize Ci pobierało cały czas a pieczęci nie będzie po jakimś czasie zaczniesz dostawać dopiero więc mądrze robisz że już nie będziesz kasy pakował najlepiej wtrzymaj się jak troche się ogarną z tym bajzlem Pozdrawiam all graczy