Results 1 to 4 of 4

Thread: Příšery neútočí na zábrany

Server
    CLA01

Příšery neútočí na zábrany

Hrál jsem s kamarádem bitvu na Vážnou hrozbu a mapa vypadala následovně. Kousek od obvodu mapy byli skáli. Místy byli přerušeny a v bodě přerušení byli zábrany. Domluvily jsme se že se opevníme uvnitř. Učinily jsme tak, ale nepřítel neměl ani snahu zaútočit do zábran a ani oběhnout zezadu. Radši stál a nechal by se ustřílet. Proč se nepokusil zaútočit na zábrany? Proč se nepokusil oběhnout hory kolem dokola a napadnout nás v místě kde jsme do vnitra skal vstoupily. Samozřejmě že jsme vzadu nechali dva rytíře kteří nám kryli záda, aby se nedostal nepřítel dovnitř. Jenže on neměl snahu útočit jak na nás tak ani na barikády. Museli jsme barikády zničit sami a pustit nepřítele k sobě. Jinak by hra byla zdlouhavá a nudná.

Zde je malý příklad:

http://www.edisk.cz/stahni/50733/01_..._513.55KB.html
    http://www.edisk.cz/stahni/36340/02_..._485.24KB.html
    Last edited by Wenzeslaus; 10.08.14 at 01:51.

Server
    CLA01
    Narazil jsem na stejný problém při bojování s Bandity z Černýho tesáku. Část banditů je tu schovaná za barikádama a je absolutně neschopná dané barikády obejít či je zničit.

Server
    CLA01
    Hmm,tak já nevím jak u Vás ale u mne na ty barikády normálně utočí.

Server
    CLA01
    pravda,že s tím obcházením nejsou zrovna nejinteligentnější,ale díky tomu jsou souboje lehčí a dají se vyhrát,ikdyž mají o pár tisíc větší bs
    každopádně teď jsem měl 3boje, a ve všech mi barikády ničily...