Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 23

Thread: Proč člověk Klerik nachází věci převážně na nekromanta?

Server
    CLA01
    NO BOHUŽEL SMŮLU MÁ ASI KAŽDÝ! jelikož jsem už asi za posledních 10 možná 15 památečních artefaktů získal jen jeden co jsem použil nebude to nejspíš o smůlu o opravdu hloupém nastavení hry. A z ohlasů přátel ze hry nejsem zdaleka sám. Pro mne je tato chyba tou opravdu nejzávažnější protože bojovat s těžkým bossem a přijít o drahocené jednotky za krystaly a pak si z toho boje nic neodnést je fakt frustrující, jednou nebo dvakrát z deseti bojů bych to bral ale když je to 9 z 10 tak to opravdu už štve.. A to samé platí o zapomenutých místech jaký má smyl se s tím hodinu a půl trápit pro nic? ani člověk nedostane páteční artefakt za jednu z nejobtížnějších věcí ve hře, přitom vývojář v posledním díle krásně básnil jak jsou teď zapomenutá místa skvělá pro vylepšení hrdiny jak mu bude přidělen artefakt na míru a podobný bláboly, pak dostanu obyč artefakt o ničem.. chtělo by na tom opravdu trošku zamakat

Server
    CLA01
    Zase na druhou stranu, když by to padalo každému na tělo, tak by Všichni měli MAXIMÁLNÍ artefakty a nikdo by to už nehrál .
    Ale to, co padá ze zapomenutých míst, to je ubohost (natož jak náročné je sestavit mapu a dostat se k BOSOVI.

Spíš bych uvítal mít možnost artefakty zamknout do truhly a shovat na potom (pro jinou postavu).
    Ale inventar je malej

Server
    CLA01
    Možná nám tím hra tak decentně naznačuje že by jsme si měli založit další postavy.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    V dnešní aktualizaci se tento problém ošetřil. Viz protokol změn.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    V dnešní aktualizaci se tento problém ošetřil. Viz protokol změn.
    DÍKY za odpověď hned to otestuju a jsem zvědavý jestli to soudruzi opravdu nějak poladili..
    jinak pro Jara: ono nejde o to aby pokaždé padlo vylepšení ale jde o to aby alespoň občas a aby artefakty y byly pro tvého hrdinu a když už ne pokaždé tak v nějakém rozumném poměru alespoň 70/30 v tvůj prospěch.. Ale když v jeden večer zabiješ Daevu, Hlase a Kyklopa + uděláš tajemnou mapu a neodneseš si z toho nic jen ztráty a to není poprvé tak tě to celkem přestane bavit. Mám 5. úrověň dračího rytíře běhám tu s obyčejnýma artefaktama a potkávám tu level 28 a podobně a mají všechny sloty památeční nebo lepší a pochybuju že zabili všechny bosse několikrát jako já.. o to jde aby se to vyvážilo což jak psal Rothangald se již doufám stalo

Server
    CLA01
    Tak zatím je to 2 : 0 pro ty špatně padnoucí artefakty. Ze dvou bossů nic pro mě. Uvidíme jak to půjde dál.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Server
    CLA01
    postupně jsem zabil všechny týdenní bosse a získal jeden užitečný artefakt takže jisté zlepší jsem zaznamenal každopádně zlepšení v tom že jsem dostal jen dva na hrdinu magie a zbytek byl na sílu tedy pro mého hrdinu.. má tu někdo zkušenost s tím jak získat oranžový artefakt? dávám vše na hrdinskou obtížnost, všechny bosse už jsem taky xkrát zabil a zatím mi žádný nepadl, tak jen jestli má někdo nějaký tip..

Server
    CLA01
    rozhodně se všechno fixnulo (necromant, mág)

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Záležitost nahlásím, díky za upozornění.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Tak další 3 týdenní bossové a další tři artefakty pro mágy:
    maska ostražitého inkvizitora - mág azyl
    tikaarovy černé náholenice - mág nekropole
    přívěšek nebeské noci - mág obecně

Co jste teda opravili, když z posledních 5 bossů (2 o několik postů výše) mi padlo 5 artefaktů pro mágy?
    Z dnešního prvního screen nemám, ale zbylé ano. Nejspíš bude nutný si dělat screen po každém boji a spamovat to sem.
    Nikdy není tak špatně, aby nemohl přijít další patch.
    It is never so badly that it could not be another patch.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast