Results 1 to 4 of 4

Thread: Zbyt szybki "resp" przeciwników w zadaniu stłumić rebelię

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01

Zbyt szybki "resp" przeciwników w zadaniu stłumić rebelię

Respawn w grze jest przyzwoity następuje przeważnie po 1 dniu może troszkę później (tzn. tak mi się wydaje), co do niego nie mam zastrzeżeń.
    Co innego jest w zadaniu:"stłumić rebelię"( Pazury namtaru/end game), w której to pokonać trzeba 10 grup przeciwników w lochach nekropolii. Zadanie zacząłem dziś, pokonałem 7 z 10 przeciwników i stanąłem przed "Głosem"(boss tygodniowy lokacji znajdujący się zaraz za wspomnianymi wcześniej przeciwnikami). W międzyczasie znajomy prosił mnie o pomoc z Sandro, więc przełożyłem oba questy, by zaraz do nich wrócić...Po jakichś 40-50 min wracając z kapliczkami zobaczyłem to
    http://scr.hu/2mfx/ozj0w

Dodam, że jednostka którą zaznaczyłem to pierwsza, którą zbiłem niecałą godzinę wcześniej-za nią jest naście kolejnych(z czego kolejnych kilka sztuk powinno być martwych)-takie sprostowanie gdyby ktoś się zastanawiał o co mi właściwie chodzi:P
    Last edited by NuzeltheonePL; 09.08.14 at 01:35. Reason: większa ilość inf. odnośnie mojej "bolączki"

Server
    CLA01
    Za każdym razem, kiedy użyjesz portalu miasta lub portalu prowincji to potwory się ponownie pojawiają. :P

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    W niedokończony queście?? Dla mnie to jest błąd i koniec tematu... I co kolejna godzina przebijania się przez te "warchlaki" mnie czeka...Bez komentarza
    Last edited by NuzeltheonePL; 08.08.14 at 22:35.

Server
    CLA01
    Popieram Nuzeltheone'a, ponieważ również powybijałem kilka tych oddziałów, wyszedłem z gry, wracam, a tutaj nie wyjdę, bo już poblokowane wejścia są (poradziłem sobie oczywiście z wyjściem ^_^)... Proszę to zmienić.