Reply to Thread
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31

Thread: Test server - Konec MMHO?

Server
    CLA01

Test server - Konec MMHO?

Tady je link na test server, zaregistrujete si nový account a koukněte na změny abilit.

http://test.heroes-online.com/

Všechny ability/kouzla byly nerfnuty, některé úplně zrušeny.

Mana všeho byla zvýšena 3-5x tzn kouzlo co teď stojí 100 many na test serveru 400 many atd.

Doporučuju všem neutrácet už ve hře pečetě aby ste pak nelitovali, protože hra přestane být hratelná tak jak ji znáte.

V obchodě za pečetě přibyly mana potiony .. např. 1000 pečetí za 1 ks 500 many nebo balíčky za 5000 pečetí.

Takže souhrn:

PVE nehratelné a nudné. Mág s 1200 manou a 4x kouzlenim za kolo si už moc nezakouzlí. Rytíř s 400 manou si zakouzlí jednou za boj.

PVP těžký pay to win, pouze pro masochisty a lidi se zlatou kreditkou.

Doporučuju všem se jít podívat na test server. Zpětná vazba na test foru je čistě negativní, nelíbí se to nikomu, ale změnit to zpátky nechtějí.

Edit. Končí mi kombo kámen na měsíc a chtěl sem koupit další, ale zatim do hry investovat nebudu a počkám až jak se to vyvine.
    Last edited by Desper; 07.08.14 at 23:52.

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj Despere. MMHO je stále v beta verzi a hru s přihlédnutím k názorům hráčské komunity vylepšujeme, ladíme a dokončujeme. Testovací server bych nebral za bernou minci, soustřeďme se na českou instanci MMHO, která se zatím až na občasné chyby beta verze vyvíjí velmi dobře.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    - s test serverem je "drobny" problem ze clovek musi cekat na akcni body a expit postavu jako na normalnim serveru a dokonce kupovat pecete pokud chceme resetovat a testovat skilly
    - to co se vari na test serveru jednou skonci i na ceske instanci a vztycit varovny prst nekdy neni od veci

Server
    CLA01
    Rothangald - 8.8 si napisal, ze "Testovací server bych nebral za bernou minci".
    3 dni na to je v spravach clanok, ktory nas vyzyva pripojit sa na testovaci server a nechat spatnu vazbu. Tak poskytnem oboje.

Spatna vazba je z mojho pohladu - novacik, asi 1 tyzden hram MMHO, zatial len PvE, to co sa mi zda najpodstatnejsie doteraz.

Najprv k verzii na ceskom serveri (ktoru hram):

- hra sa mi celkovo paci

- najhorsie momentalne su pre mna technicke problemy (lagy, disconnect, vypinanie serveru) - na com sa pracuje (podla clankov v spravach)

- co by som privital aspon ako volitelne nastavenie - pri akomkolvek minuti pecati (co by mali byt realne peniaze) vyzadovat potvrdenie (confirmation dialog) - kvoli lagu som raz po kliknuti na nieco uplne ine zistil, ze sa tam medzitym objavilo tlacidlo za 399 pecati :/ , pri daily bonusoch 5 pecati za den to je 80 stratenych dni (ak medzitym znova nekliknem v lagu na nieco podobne)
    neviem si predstavit, ze bez takejto moznosti / ochrany si niekedy kupim pecate, ak ich mozem takto lahko stratit

- pride mi, ze zameranie na magiu (hram ako klerik, zatial lvl 17) je minimalne - malo variability a maly vyber spelov, neviem kolko alebo kedy budem dostavat bodov (t.j. neviem planovat dopredu),
    a celkovo vplyv resp. sila magie je naozaj mala v porovnani s armadou, nema potencial byt rovnako vyrazna
    (viac auto-attackov za klerika nepovazujem za magiu, to je len akesi kompenzovanie mensej armady)

Tiez som si pozrel na test serveri len skilly, a mam z toho podobny pocit ako napisal Desper - hromada many za spelly, takze ako klerik budem v podstatne len extra jednotka na range auto-attack. Neviem odhadnut, ake vybalancovanie s tym suvisi, ale uz teraz sa mi zda magia ako minoritna, a s tak vyraznym zvysenim many za kuzla sa este viac obmedzi.

Zhrnutie - pekna hra, momentalne velke technicke problemy, a z pohladu magicky zameraneho hraca starsich dielov to vyzera ako Might & Very Little Magic.

Server
    CLA01
    Momentálně sem necromancer 30/8 a změny na test serveru ani po poslední aktualizaci se mi vůbec nelíbí.

Moje statistiky. Hodnota vybavení 1461. Vše fialky a legendárka.
    Jednotky: 2000/1450/150
    Hrdina: 2300/1460/1300 (s kámen ducha)
    Build: Necromancy 3 / Osud 5 / Temnota 4

Takže mam 1200 many a 3% crit. Upíři (upg) jako jednotky s největším poškozením a 32% bonusem k útoku z artefaktů mají poškození 8400. Rytířovo upíři s podobnym equipem by critovaly za 50-60k s 20%+ šancí.

Například u týdenních bossů jako je Hlas, dohánim celkové poškození za kolo kouzly, 4-8x Duševní šíp na debuf rezistů + poškození, popřípadě svitek odpuštění ještě a pak Entropický šíp je schopen udělat 4x 10-12k poškození za kolo (bez debufu jen kolem 6k), jenže tahle příprava trvá 3 kola a rytíř prostě pošle 3 upíry a za jedno kolo udělaj 100k poškození úplně v pohodě.

Mých 5 jednotek prostě 50k poškození za kolo neudělá a rytiřovi stačí jeden crit.

V aktualní verzi na test serveru díky zvýšené maně všeho, kouzla na poškození ztrácejí smysl úplně.
    - Entropický šíp zrušen úplně
    - Duševní šíp snížené poškození, jen jednou za kolo a mana 50 (z 35) -10% debuf no to je výhra teď šlo dát -20% za kolo
    - Tajemný úder snížené poškození a mana 125 (z 50)
    - Posílený šíp snížené poškození a mana 30 (z 15)

No prostě demence a retardace nejvyššího kalibru. Ostatní kouzla na tom nejsou o moc líp .. tady pár příkladů.
    - Spěch (haste) - zrušen
    - Hromadná slabost - zrušen - tohle dávalo -35% debuf na poškození a fungovalo na týdenní bossy . .tohle docela bolí, teď necromancerovi nebude fungovat na bossy nic.
    - Strnulost nerfnuta na 1/3 .. hmm .. klerik dostal blind 2/2 + může mít 5x blind na světlicích, který funguje na všechny bosse.
    - Rouška noci nerfnuta na 2/4
    - atd. ... no bude 16 skill pointů na lvl 30 místo 12 co je teď ale jako tam neni co vzít a navíc na to ani nebude mana.

Muj Necro, bude moci kouzlit tak jen slow, roušku a zvon, sem tam life drain a navíc mít manu prostě nebude, stejně tam nic jinýho neni.

No mam kombo kámen už jen na 3 dny a mam 11k pečetí na další měsíc ale fakt nevim jestli ho mam koupit teď, Necro bude hodně nudnej, jednotky bez podpory kouzel dělaj malej damage a zabíjej pomalu, takže boje proti 50k + armádám budou dlouhý a nezábavný. Necro nemá nic na zvýšení poškození jednotek nebo snížení rezistů ani tady ani na testu. (kromě Duševního šípu -10% za kolo to mě teda nevytrhne)

PvP
    - tohle je teprve demence
    - svitky v shopu přibily neskutečně a jsou tam fakt perly jako mass retribution, mass anathema, entrechment, dispel a dalších asi 15 druhů kdyby tyhle někomu nestačily
    - je tam nějaká truhla která dáva radnom svitky strnulosti na 3 kola
    - mana potky
    - pay to win až na půdu
    Last edited by Desper; 12.08.14 at 18:19.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak jsem teď omrknul ten test server a musím, říci, že si mi některé změny fakt líbí, možnost mít "kouzla" která permanentně pro rytíře vylepšují odvetu jeho jendotek mi příjde fakt super, kouzlo heal, vysátí a bolestné pouto za rytíře jsou vůbec pecka. Jediný z čeho mám strach je skutečně to pvp a ty svitky! Rytíř i kdyby kupoval svitky tak bude šíleně znevýhodněn protože mág bude díky svitkům kouzlit do nekonečn a když zkombinuje díky svitkům necro a azyl kouzla může z rytířovi armády během jednoho kola udělat bandu uslintaných retardů, kteří budou mít 0 poškození a nehnou se z místa... nahodí anathemu (-40% dmg) pak nahodí plášť noci (-2 chůze) k tomu přidá bolestné spojení (rozprostření dmg do ostatních jednotek) pak přidá ještě zoufalství nebo zvonec na nejsilnější skupinu a další kola bude jen střílet z dálky do jednotky s nejslabší obranou a bude ničit celou armu která se k němu nemůže nijak dostat a když nějaký kouzlo skončí nebo ho rytíř zkuší, tak ho nahodí ze svitku znova, vždyť ho to nestojí manu... těžký pay to win, kvůli kterým jsem skončil s hromadou free her, já do hry peníze investuju až když jsem s ní spokojen jako poděkování vývojářům za hru. Naopak to abych musel platit, abych mohl vůbec být konkurence schopný, z toho je mi fakt zle a taková hra si nezasluhuje ani můj čas ani peníze.

Co se týká příspěvku nahoře že by rytířovi upíři dávali za 60K dmg, tak za
    1) i s kouzlem, které už je bohužel na test serveru zrušeno a byla to hlavní síla rytíře.. byla šance na crit něco okolo 22-27% bez něj se málokdo dostane k 12-15% aniž by oslabil ostatní vlastnosti jako je síla, obrana a taky hlavně mana
    2) pokud to necritne tak dají upíři třeba 15K-18K dmg ale ten bude ještě zredukovaný o obranu jednotek protihráče, ve výsledku cca 9K při hodně dobrým critu 23K. A aby tenhle crit na který mají šanci pouze 15% cca dokázali dát, musejí se k tobě dostat, dostat se na dostřel všech tvých jednotek a přes všechny tvoje kouzla, jako zpomalení, redukce dmg, a dmg kouzla. A dostat se přes tyhle všechny ***** k cíli není otázka jednoho tahu ale spíš pár kol, takže ta jednotka když už se tam dostate tak musí být schopná dát dmg který ty se svými kouzli a jednotkami jsi schopný dát za několik kol, aby to bylo vyrovnané a rytíř měl šanci. Nehledě na to, že než se k tobě dostane, tak budou jeho počty jednotek dost oslabeny.
    Navíc upíři jsou druhou nejsilnější jednotkou ve hře, takže ty čísla ještě tak zredukuj o 20-30% a budeš mít cca průměrný dmg rytířových jednotek při hodně dobrém EQ... Pokud ty dokážeš 4mi kouzli dát 48K za jedno kolo a to v tom není ještě dmg tvých jednotek a nepotřebuješ se k cíli dosat a ani při útoku nic neriskuješ a přitom tady si stěžuješ na dmg upírů u rytíře, tak co má pak říkat rytíř....

Server
    CLA01
    Zatim hraju Necro MAG level 29, hodnoceni PvE, bytvy trvaji klidne 20 kol. Je spousta kouzel které jsou naprosto nepoužitelné a tedy zbytečné. ( předpokládám že máte statistiky které kouzla se nejvíce používají) Je velice malý výběr kouzel, neni možnost si zvolit například jeden druh magie jako svuj halvní ve které se trenuji. A tím získat vylepšené vlastnosti kouzel. Zatim jsem neviděl například jedini artefakt, který by přímo posiloval třeba kouzla temnoty ( jako orby v H3 )
    Cena kouzel na manu by se měla spíše snižovat než zvyšovat. Pokud se zdraží kouzla na manu PvE za Magy ztratí jakýkoliv smysl.

Saga Heroes ma spoustu fanoušků, tak je to potřeba využít (system jako LoL) a ne zabít systemem PayToWin.
    Kvalitni a věrní hrači nesnáší Pay2Win, zato jim nedělá problém občas něco utratit za kvalitní hru.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Balreth View Post
    Pokud ty dokážeš 4mi kouzli dát 48K za jedno kolo
    magem na testu das mozna tak 6k / 7k za kolo kdyz se budes hodne snazit a nebudes carovat nic jineho a ani tolik ne kdyz se nabiji plosna kouzla

scrolly po dnesnim update maji cooldown ... bylo jasne ze je dostanou driv nebo pozdeji ... treba anathema 1/4 ...
    rouska je 2/4, azyl vsechno dispelne andelama a necro knecht ma vylepsene upiry se swapem na 4 pole, dostrel 5 ma akorat lich a ten se muze pohybovat jen o 2 pole (zrychleni je zrusene) takze si 1 uprdne a potom zdechne dalsi kolo
    Last edited by ZatrSakr; 14.08.14 at 18:39.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by KrovaX View Post
    Saga Heroes ma spoustu fanoušků, tak je to potřeba využít (system jako LoL) a ne zabít systemem PayToWin.
    Kvalitni a věrní hrači nesnáší Pay2Win, zato jim nedělá problém občas něco utratit za kvalitní hru.
    Naprostý souhlas a to ne proto, že bych byl jeden z těch lidí co chtějí hrát zadarmo, právě naopak, rád zaplatím, ale za kvalitu. Místo snažení se "nutit" hráče kupovat věci aby mohli být silnější a ovlivňovat tak celou hru a dělat z tho pay 2 win by měli vývojáři se trochu více snažit a být kreativní a vymyslet takové "modní doplňky" které by si hráči koupit chtěli. Co třeba takové obarvování jednotek, já bych třeba si moc rád koupil barvu na jednotky aby byli ve stejné červené, modré, černé, jakékoliv barvě jako můj hrdina. Nebo více zbrojí a portrétů, upřímě z těch portrétů a zbrojí co jsou teď v nabídce se mi nejvíce líbí ty co jsem dostal zadarmo, takže nemám důvod si cokoli kupovat...
    Další věc aukce na artefakty třeba, udělat mnohem víc artefaktů a nechat hráče s nima obchodovat na akci a za pečetě možnost prodávat víc věcí naráz. Nebo změna povozu hrdiny, z koně třeba na draka, nebo jiné monstrum na kterém se dá jezdit ze hry. Za tohle vše by hráči určitě rádi sami zaplatili a kdo by nechtěl nemusel by ale hru by to nijak neovlivnilo.
    Přemýšlím tu nad tím sotva 5 minut a už mě napadlo několik nápadů, proč to smaé neudělají vývojáři nebo spíše jejich finanční a marketingvé oddělení.

Arkady2000's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BBRothangald View Post
    soustřeďme se na českou instanci MMHO, která se zatím až na občasné chyby beta verze vyvíjí velmi dobře.
    lol
    tohle je eufemismus jako svina
    hra co ma nesutale offline server, v hlavni hraci cas, odpoledne a vecer se nejde pripojit a "vyviji velmi dobre", co by se prosim muselo stat aby se psalo na rovinu...
    nezvladame napor hracu, nejde nam nastavit load balancing, prijdte tak za mesic az zapojime dalsi servery...

Reply to Thread
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast