Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 31

Thread: Test server - Konec MMHO?

Server
    CLA01
    Z pocatku jsem byl ze hry nadsen, ale pote co uz se treti den nemohu poradne lognout ji mam chut prestat hrat. Je to sice v Bete, ale to prece neomlouva vyvojare ze nemaj ani stabilni server..

Server
    CLA01
    Tak co sem viděl poslední vývoj aktualizací na test serveru tak moje motivace pokračovat v hraní na cz serveru je na bodu mrazu a to sem v top 20 v žebříčku dračích rytířů (byl sem 13 ale padam jak nehraju).

Skončil mi kombo kámen na měsíc a další nekoupim a dam pauzu dokud neuvidim nějaké změny k lepšímu na test serveru, protože poslední mini aktualizace to zase zhoršila a i přes veškerý negativní feedback developeři si furt jedou podle svého a změny dělat zdá se nehodlají.

Zkoušel sem testovat ostatní classy na testu ale vzhledem k tomu, že nerfem byly poztiženy všichny tak to neni žádná hitparáda a nebaví mě to tam.

Třeba rytířum nerfly Hrdinství a další věci.

Prostě vypadá to, že Ubisoft poslouchá svého geniálního analystu Teuta a na hráčích mu nezáleží. Nechám se překvapit kde bude MHO za pár let.

Pokud přečtete článek o jeho názorech na LoL tak to samé zdá se aplikuje na této hře.
    http://bonusweb.idnes.cz/league-of-l...ent=clanek-box

Tady jeho citace z článku ...
    "Dospěl jsem k závěru, že League of Legends toho nabízí příliš zadarmo a neprodává sílu. Riot by mohl prodávat exkluzivní postavy. Mohl by, ale v uživatelské základně by to vyvolalo nevoli. Pokud by mne nechali změnit League of Legends, mohl bych příjmy zdvojnásobit. Mohli by si dovolit přijít o 60 % zákazníků a pořád vydělat dvakrát tolik peněz."
    Last edited by Desper; 17.08.14 at 00:22.

Server
    CLA01
    Jinak k poslední změně na testu:

Zdražily zase zpátky kouzla Temnoty u Necromancera, tzn Zvon stojí 400 many, Agony 90 many atd. Ostatní školy zůstaly stejně tj. cca 2-3x dražší než jsou na našem serveru.

Přidali cooldowny svitkům, no tohle je taky věc, v shopu je 25 svitků, takže stížili pay2win, už nelze spamovat pár svitků dokola, ale je zapotřebí mít víc druhů. Jinak tohle samozřejmě dost ovlivňuje i pve, protože svitky z monster padaj dost často a budete tedy nuceni investovat do zvětšení inventáře, lidi na testu si ztěžují, že i 50 míst inventáře je málo a chtěli by větší.
    Last edited by Desper; 16.08.14 at 23:50.

Server
    CLA01
    Jěště trochu infa k novému systému pvp na testu:

PvP liga
    - každá liga má sezónu na cca 2 dny pak se resetne a začne znova (postup do vyšších lig zatim na testu nefunguje)
    - hráči dostanou odměny podle umístění v lize
    - 1 místo je 20 000 pečetí a modrý titul The Deadly Battle Master
    - pvp liga je od lvl 5-30+ a všichni jsou dohromady v jedné sezóně, matchmaker vám vyhledá soupeře podobného levelu
    - hráči sbírají body za výhry a prohry .. lvl 6 dostane 14 bodů za výhru a 3 body za prohru ... lvl 10 dostane 30 bodů za výhru atd. čím vyšší level tím vyšší odměna v bodech do žebříčku/ladderu , tyto body jsou ale fixní a nezáleží jestli porazíte vyšší nebo nižší level hráče.
    - systém nevyužívá elo systém ale pouze celkový počet bodů, takže teoreticky někdo kdo bude hrát 20 hodin denně by mohl být první a při tom nevyhrát jediný duel

PvP ranky
    - rank 1 = 100% vrácení padlých jednotek v duelu
    - rank 10 = 20% vrácení padlých jednotek v duelu - tzn. že v každém duelu přijdete o 80% armády, která v tom duelu umřela. Ranky se levelují celkem rychle cca 5 výher na každý rank
    - max rank je pravděpodobně 100
    - odměny za ranky 1-10 jsou svitky, potiony, úlomky a kameny

PvP kde jsou povoleny svitky a mana potiony postrádá jakýkoliv smysl a prestiž.

Server
    CLA01
    Už sem tu dlouho nic nepsal o testu tak trochu infa o změnách.

PvP battle rank 15 = 100% ztrát v duelech.
    PvP sezóna/liga se prodloužila na 12-14 dní (nejsem si jist), předtim byla 2 dny. Odměna stejná 20k pečetí za první místo. (třeba za 8. místo už je ale jen 250 pečetí)

Trochu se zase nerfnuly svitky, ale nic drastického. Taky bylo pár úprav u abilit hrdinů (nenapsáno v patch notes) ale hlavně asi u Necromanta takže už začíná být zase hratelný a zlevnili zase zpátky kouzla Temnoty.

Tady je aktuální přehled všech svitků, efekty se zlepšují se staty hrdiny, tak se můžete podívat jaké jsou pro level 30 hrdinu.
    http://forum.test.heroes-online.com/...ts-at-level-30

Tady jsou všechny kouzla Nekromanta na lvl 30, efekty, cena many
    http://forum.test.heroes-online.com/...ls-at-level-30

Server
    CLA01
    Tak už je to tady. Němci dostali nový patch dnes, to samé co je na testu, takže předpokládám, že nás to čeká v další aktualizaci tedy 10.9. Podle prvních reakcí na fóru, Němcům se změny abilit vůbec nelíbí.

I přes veškerou negativní zpětnou vazbu na testu se vývojáři rozhodli aktualizaci vydat. Necham se překvapit jak budou reagovat na zpětnou vazbu od Němců a jestli i tak vydají tento patch pro náš server.

Akualizace obecně by měla přinést, něco nového nebo změny k lepšímu, ale měla by mít pozitivní dopad. Vydání aktualizace, která nerfne většinu abilit hrdinů, pozitivní dopad mít nebude a ani nemůže. Většina hráčů ve všech hrách se na aktualizace teší. Zdá se, že MMHO bude vyjímkou, poslední aktualizace změnila klávesové zkratky naprosto retardovaně a v další bude nerf všech hrdinů a přidáno naprosto perfektní pay 2 win pvp, už se těšim na třetí aktualizaci.

Abych jim zase nekřivdil, tak Nekromant dopadl jěště docela dobře, myslim si, že ostatní hrdinové jsou na tom jěště hůř.

Tady jsou slevy v obchodě za pečetě, tyto ceny sou stejné na testu i německém serveru, tak je velice pravděpodobné, že je budem mít taky, tak pokud plánujete koupit některou z těchto věcí tak doporučuju počkat do středy.

Stavební povolení (10) - z 5,999 na 4,979 (hrdinských pečetí)
    30-dní kombinovaný kámen - z 9999 na 8999
    Licence automatické bitvy - z 4,999 na 4,499
    10x svtitky Regenerace - z 299 na 249
    Velký elixír akčních bodů - z 999 na 899
    Pet Gryfin- z 6999 na 1959
    10x malé mana potky (80 many) - z 1999 na 1699 - nejmenší typ many, 80 a 160 jsou jediné potky, které celkem často padají z monster, koupit za suroviny/zlato se nedají ale žádné a 280 padají velmi málo a 400 vůbec to spíš najdete legendárku

Server
    CLA01
    Prohlížím si zrovna ty odkazy, co si postnul a docela by mě zajímalo, jak to bude s těmi dovednostmi po aktualizaci vyřešeno. Jak tak koukám, tak je to vůbec překopané. To se mi to pak přidělí automaticky nebo se mi dovednostní body resetnou?

Ale jinak se nechám změnami překvapit. Negativní ohlas by musel být opravdu masový, aby se něco změnilo. Ostatně vzpomeň si na live přenost z Ubisoftu, vždyť mi to takhle vlastně přrece chceme

Server
    CLA01
    Jestli to bude fungovat jako na testu, tak se body resetnou a ty si zvolíš nové ability.
    Last edited by Darken1; 11.09.14 at 10:49.

Balreth's Avatar
    Server
    CLA01
    Takže stejná histroie se zase opakuje, někdo příjde s nápadem na hru která má obrovský potenciál a která je ze začátku super jen potřebuje doladit pár věcí, ignoruje ohlas hráčů, ikdyž tvrdí pravý opak a udělá z toho nehoráznou sra*ku a namísto nové herní pecky, bude na netu jen další shit, který budou hrát maximálně znudění prachatí rusáci. Proč je v herním průmyslu tolik id*otů, skoro mi to příjde, že ty hry snad vytvářej politici, ten postup a logika je úplně stejná, ti taky místo, aby vyřešili problémy s chudobou na některých místech, tak radši vymyslí normy na banány jak moc mají být zahnuté...

Server
    CLA01
    "Well that escalated quickly ... " Jestli se tahle změna dostane i na náš server, tak už tu hru nezapnu a myslím, že nebudu jediný. Škoda, že jsem si ji ani pořádně neužil :P

Reply to Thread
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast