Results 1 to 6 of 6

Thread: Pomoc ze Strażnikiem Ciszy

Server
    CLA01

Pomoc ze Strażnikiem Ciszy

Witam! Mam straszne problemy z pokonaniem bosa Strażnik Ciszy mam 14lvl 6k siły bojowej (nekromanta) moje jednostki to ghul szkielet duch i lisz. Chciałbym się dowiedzieć jaką wy stosowaliście taktykę walcząc przeciwko temu bossowi.

Server
    CLA01
    Wbiłem 17 lvl, zdobyłem przy okazji w miarę dobre na ten lvl artefakty. Swoją droga robiłem go z drugim graczem przy czym po fakcie się dowiedziałem, że jeśli się robi z drugą osobą to liczba mobów ulega podwojeniu (nie jestem tego na 100% pewien - tak powiedział mi ktoś kogo przy okazji innej walki zapytałem). Drugiemu graczowi pozostałem bodajże 6 gwardzistów.

Przy okazji w pierwszej walce jak najszybciej zniszcz kokony (jeśli to możliwe głównie jednostkami dystansowymi), w drugiej kokony, pająki i na końcu boss. Osłaniaj swoje jednostki dystansowe (gram rycerzem z Przystani więc nie znam jednostek z Necropolis).

Deez_Idek's Avatar
    Server
    CLA01
    jak robisz bossa z drugim graczem to wróg jest silniejszy (czyli też jakby był podwójny)
    do tego np mury zamków mają 2x więcej HP więc to że są2 katapulty ma raczej tylko wymiar taktyczny

Server
    CLA01
    W drugiej walce kokony zostaw na koniec, żeby blokować pająki.Jak szybko ogarniesz bossa, to nie będzie większych strat w armii.Do armii weź dwa ghule, ducha i lisza.Ghulami blokuj pająki przy jedynym przejściu, a duchem i liszem bij bossa.

Arhacmor's Avatar
    Server
    CLA01
    Ja strażnika ciszy robiłem albo na 20 albo na 21 lvl, nie pamiętam już. W pierwszej fazie rzuć na jednostki przyspieszenie i wybij jak najszybciej wszystkie kokony - te bliższe jednostkami walczącymi w zwarciu a dalsze bohem lub liszami. Druga faza może wydawać się trudniejsza ale taka nie jest, podstawa to taktyka - na tym filmiku masz ładnie wszystko pokazane jak wyjsć z 2 fazy bez strat - http://www.youtube.com/watch?v=Q7GZg5AZvN0

Server
    CLA01
    Ja najpierw dostałem od niego łomot. Wybudowałem Grobowiec, zwerbowałem lisze, i poszedłem na niego składem 3x lisz, 1x duch. Użyj runy bohaterskiego ataku. Przy dobrych lotach lisze będą brały kokony na hita. W 2. etapie Mroczny pocisk każdym liszem na Strażnika, dodatkowo rzucaj agonię i się lecz.

Level 13-15 jakoś miałem.