Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 32

Thread: błąd #30

Server
    CLA01
    Konto założyłem wczoraj i błąd występuje. ehhh

Server
    CLA01
    Podpisuję się pod wątkiem. Błąd 30. Problem jak by wskazywała główna strona nie został naprawiony. Klucz z Cd-action. Ani razu nie udało mi się zalogować do gry. Konto założone 2 dni temu.
    Jakieś wieści ze strony technicznej?
    Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Niestety dalej nic, czekamy na jakikolwiek sygnał

Server
    CLA01
    Z tej strony Kalam.
    Jestem wdzięczny Supportowi za pomoc.
    Również miałem błąd #30, dostałem odpowiedź, że konto zostało założone podczas występowania błędu na serwerze - w związku z czym przysłali mi nowy, działający klucz.
    I jestem zadowolony, gra działa
    Tak więc polecam wysłać opis problemu do pomocy technicznej i po prostu czekać.

Server
    CLA01
    czego sie czepiacie to jest dopiero betka

Server
    CLA01
    Sindawe a kto mi zwroci postac staff ktory był gozu na niskie lvle niech suport nauczy sie robic cos raz a dobrze .Bo jak ja cos spierdziele w pracy to mnie wywala

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie,

W trakcie trwania zamkniętej bety mogą pojawiać się różnego rodzaju błędy, gdyż są to jeszcze testy. Prosimy o cierpliwość czekając na odpowiedź obsługi technicznej, gdyż w trakcie trwania zamkniętej bety, nasza obsługa i zasoby ludzkie są ograniczone. Staramy się jednak odpowiadać na wszystkie zgłoszenia najszybciej jak to możliwe.

Dzięki za wyrozumiałość.

Server
    CLA01
    dzisiaj chciałem zagrać, swierzy kod z cd-action i błąd 30, świetnie, to se pograłem

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Hyori View Post
    Sindawe a kto mi zwroci postac staff ktory był gozu na niskie lvle niech suport nauczy sie robic cos raz a dobrze .Bo jak ja cos spierdziele w pracy to mnie wywala
    A to już musisz negocjować z supportem, ja nic nie straciłem prócz klucza. A klucz mi przyznali nowy, więc nie mam powodu aby narzekać.

Server
    CLA01
    Najgorsze że u jednego działa a u drugiego już nie. Nie wiadomo kiedy zadziała, ale miejmy tą nadzieje ( a nadzieja matkom głupich ) , że zadziała. Pzdr dla wszystkich cierpliwych

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast