Results 1 to 2 of 2

Thread: Poziom bitew i niedostosowanie achievementów

Server
    CLA01

Poziom bitew i niedostosowanie achievementów

Przeglądając ostatnio osiągnięcia zauważyłem, że parę z nich mam na zatrważająco niskim poziomie.
    Chodzi w nich o wygranie bitew na poziomie poważnym i śmiertelnym.

Gram rycerzem, moja siła bojowa jest moim atutem. Stoi ona na poziomie około 60000 i przez to, na endgamie, nie mam na mapie NIKOGO z poziomem powyżej średniego. Przez całą grę musiałem wygrać jedynie 2 walki na poziomie śmiertelnym i 38 na poważnym, wszystko przez dostosowanie poziomu do siły bojowej. Nie mam nic przeciwko temu systemowi, jednak nie oddaje on faktycznego poziomu trudności walki.

Sednem mojego tematu jest fakt, że postać mocy, na podobnym levelu do mojego, ma zupełnie inne oznaczenia bitew i przez to o wiele łatwiejszy dostęp do tych achievementów. Dla przykładu, ja mam Wodza Mawroga na poziomie średnim, zaprzyjaźniony nekromanta na śmiertelnym. Wątpię, żeby miał o wiele (a to sugeruje różnica oznaczeń) większe trudności z tym wyzwaniem.

Wychodzi na to, że jedynym sposobem, żebym zrobił te osiągnięcia, jest... wyciągnięcie części wojska albo pościąganie artefaktów. Co, z całym szacunkiem, uważam za niepoważne i robić tego nie zamierzam.

Problem przedstawiony, więc tu zapewne jest moment na przedstawienie rozwiązania. Przyznam się, że nie mam żadnego genialnego sposobu na to, a jedyne, co wpadło mi do głowy, to zmienić te osiągnięcia i zamiast od poziomu (średni, poważny, śmiertelny), uzależnić je od siły bojowej przeciwnika (przykładowo: zamiast "Wygraj 100 bitew na poziomie śmiertelnym" byłoby "Wygraj 100 bitew z przeciwnikiem o sile bojowej ponad 50000"). Albo przynajmniej zrobić tak dla postaci mocy.

Server
    CLA01
    Podoba mi się twój pomysł i mam nadzieje że twórcy wprowadzą go do gry