Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 25 of 25

Thread: Literární soutěž o spotřební předměty - příspěvky do 24. srpna

Server
    CLA01
    Nejprve poděkuji za 2.místo. Nečekal jsem, že bych se umístil. Napsal jsem povídku pouze na popud svých přátel.

Teď se zeptám. Bralo se při vyhodnocování v potaz dodržení zadání čili maximálně 3600 znaků včetně mezer?

Server
    CLA01
    2.místo elfik32, 3664 znaku - nedodržené podmínky zadáni, ale jinak dobrá povídka vtipná, a se zvratem
    3.místo Jardrim, 5970 znaků - tolik se vejde na 2 stranky? Fakt, je to hrubé porušení zadáni. Deník nemá hlavu ani patu.
    1.místo Arbendaelin 7028 znaku - to už jsou povídky dvě. Co je krvavý pergamen? Kus papáru vyráběný z krve?
    "Slitování? Toto slovo je u nás zakázané. A právě proto ho píšu do tohoto denníčku na krvavý pergamen. "

Pekelnici mají v invazní armádě spisovatelé, kteří dopisují pozůstalým svých obětí? Nedáva to smysl. Až umřu, chci se stát pekelníkem- spisovatelem. Proto se naučím všechný pozemské jazyky, aby mi kdejaký vojín rozuměl.
    Navíc pokud pekelníci dokážou otevřít portál přímo před velitelem, kde byli tak dlouho?
    Jak to, že neotevřeli portál do královské ložnice o půlnoci a nezmasakrovali bojeschopnou část lidstva už dávno?

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by efik32 View Post
    Nejprve poděkuji za 2.místo. Nečekal jsem, že bych se umístil. Napsal jsem povídku pouze na popud svých přátel.

Teď se zeptám. Bralo se při vyhodnocování v potaz dodržení zadání čili maximálně 3600 znaků včetně mezer?
    Jelikož nepřišlo zas až tolik příspěvků, nebral se limit v potaz. Bylo potřeba z něčeho vybírat.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by LotrTrek View Post
    Pekelnici mají v invazní armádě spisovatelé, kteří dopisují pozůstalým svých obětí? Nedáva to smysl. Až umřu, chci se stát pekelníkem- spisovatelem. Proto se naučím všechný pozemské jazyky, aby mi kdejaký vojín rozuměl.
    Navíc pokud pekelníci dokážou otevřít portál přímo před velitelem, kde byli tak dlouho?
    Jak to, že neotevřeli portál do královské ložnice o půlnoci a nezmasakrovali bojeschopnou část lidstva už dávno?
    Tolik otázek, na které zná odpověď jen autor...
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Odměny jsou rozdány, děkujeme všem.
    BB_Rothangald

Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3