Page 1 of 46 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 452

Thread: Problem z ładowaniem.

Server
    CLA01

Problem z ładowaniem.

Mam problem taki, że podczas ładowania gry zacina mi się lekko za połową i nie chce przejść dalej, ponowne próby, czekanie 20 min nie dały rezultatu, szczerze to jestem z tego powodu głęboko zawiedziony, ponieważ mimo beta keyu nie mogę zagrać. Proszę o pomoc w jak najszybszym czasie. Pozdrawiam!

Server
    CLA01
    Niemasz najgorzej . tobie sie zacina mi wyskakuje błąd #30
    Sprubój odświerzyc , albo pobierz nowszą wersje adobe flasch

Server
    CLA01
    Usuń cookies, najnowsza wersje adobe flash player ...albo zmień przeglądarkę - chrome sobie coś z Herosami nie radzi. Firefox płynnie obsługuje (w moim przypadku)

Server
    CLA01
    Ehh, chyba wina kompa, wsiadłem na drugi i wszystko dziala :P

Server
    CLA01
    albo na starym zainstaluj najnowszą opere ja na takiej gram jest lżejsza od reszty przeglądarek i tak samo płynna jak chrome

Server
    CLA01

problem z logowaniem do gry (mapy)

od okolo 30 min mam problem z logowaniem do gry - pasek postepu blokuje sie w okolicach 9/10 i stoi.
    Nie wyswietla sie zaden komunikat bledu. Po prostu dalej sie nie laduje. Problem wczesniej nie wystepowal.
    Nie wprowadzalem zadnych zmian w systemie ani przeglarce. Po wystapieniu problemu wyczyscilem dane przeglarki i uruchomilem od poczatku.
    Po probie logowania dokladnie to samo.

Server
    CLA01
    Problem globalny jak widać, mam dokładnie to samo. Z tym że wcześniej też sie juz pojawiał. Mam nadzieję jeszcze dziś poekspić trochę, oby naprawili.

Server
    CLA01
    Potwierdzam, wygląda to na problem z usługą na serwerze logowania (błąd: Http/1.1 Service Unavailable). Przy ładowaniu gra wymienia informacje z serwerem logowania, do tego celu jest wymagane pobranie 'pewnych' plików, które aktualnie niestety nie są dostępne. Pozostało więc cierpliwie czekać.
    Last edited by Yavru; 05.08.14 at 01:42.

Server
    CLA01
    mam to samo :/

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    zapewne pracuja nad tym.Cierpliwości.

Page 1 of 46 1 2 3 11 ... LastLast