Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 99

Thread: Sandro (końcówka 4 aktu)

Server
    CLA01

Sandro (końcówka 4 aktu)

Odnośnie tematu- jakiś patent na tego Bossa?

Server
    CLA01
    Witam ... 4 razy już podchodziłem z rycerzem i poległem w końcówce III aktu ,, więc sam się zastanawiam co z nim zrobić

Server
    CLA01
    Sandro, końcówka 4go aktu. Trzyczęściowa walka. 60 AP.

Gram klerykiem. Przeszedłem na 27 poziomie mając 3x Serafiny, 1x Niebianka 1x Płomień Chwały.

Bierzesz kamień szybkości i odwiedzasz kapliczki ze Ziem Światła. Przed samą walką odpalasz najlepszą runę jaką masz.
    Kupno zwojów na pewno nie zaszkodzi. Ustaw animację gry na najszybszą, chcesz zajść jak najdalej zanim skończy ci się buff z kapliczek.

1. Standardowa walka, dużo mobow. Na koniec jak ma się mane można zostawić przy życiu odrobinę jednostki zasiegowej i się leczyć czarami.
    2. Oślepiajcie jednostkę na którą Sandro rzuca czar pustki (?) który co rundę zadaje bardzo duże obrażenia w zasięgu dwóch pól i trzymajcie się zdala. Ewentualnie trzeba tą jednostkę wykończyć przed upływem rundy. AOE Sandro bije więcej niż wskrzesza nasze obszarowe leczenie, wiec walkę kończymy jak najszybciej.
    3. To samo co w drugiej walce, z tym że Sandro bije AOE które zadaje obrażenia i jednocześnie ogłusza. Czar regeneruje się co dwie rundy i cieżko się walczy bez czarów rozpraszających magię.
    Last edited by Tycho; 04.08.14 at 20:18.

Server
    CLA01
    thx Tycho ...przynajmniej wiem co bedzie . juz sie na niego szykuje..

Server
    CLA01
    Na 22 lvl rycerz miałam 2x Kusznikow 1x Gwardzistów 1x Kapłanów 1x Kawalerowie 1x Blaski chwały , nie miałam żadnych dodatkowych zwojów z czarami, jedyne co to rune nadziei i kapliczke ducha. Przeszłam ze stratami ale przeszłam. moja taktyka polegała na tym że wychodziłam Konnymi i gwardzistami do przodu oni podchodzili i strzelałam kusznikami Każda taktyka dobra

pozdrawiam

Server
    CLA01
    Przegralem swoje pierwsze starcie z sandro w 3 etapie, nie wiedzialem kilku rzeczy o tej walce ale może dzięki wskazowkom tycho uda mi się za 2 razem tym razem chce wziasc 2x ulepszone serafy, 2xplomienie chwaly i inkwizytorow, chociaz zastanawiam sie czy akurat tu warto marnowac na nich slota skoro trzeba dążyć do jak najszybszej walki ...?

DanYt0's Avatar
    Server
    CLA01
    Ekhmmm niemylcie kolesia - Sandro z aktu 3 z tym pózniejszym w akcie 4 ( kolo przypakował jak nic)

blog.heroes-online.com
    F.A.Q.-Czyli-zbiór-najczęściej-zadawanych-pytań!
    POMOC Regulamin
    All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die.

Server
    CLA01
    Warris miała ciekawą kombinację jednostek. Myślę, że kusznicy to niezły pomysł. Generalnie w trzecim etapie nie ustawiajcie wszystkich jednostek w grupie i będzie dobrze.

NuzeltheonePL's Avatar
    Server
    CLA01
    Do Sandro 4 bez "oczyszczenia" nie ma co podchodzić

Server
    CLA01
    Z pewnym Panem, robiłem Sandro jakieś 1,5h , straty ŚREDNIE, ani małe, ani duże. Główną bronią był "Dzwon" mojego sojusznika, wystarczało tylko się utrzymywać przy życiu, wrzucać "całuny", odrętwiać niebezpieczne oddziały, nakładać rozpraszające magie zaklęcia na moby które otrzymywały "Dotyk Pustki?" którą ktoś wymienił wyzej już i na luzie zginął.

Page 1 of 10 1 2 3 ... LastLast