Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10
Results 91 to 99 of 99

Thread: Sandro (końcówka 4 aktu)

Server
    CLA01
    To warto zobaczyć

Quote Originally Posted by Maniek123404 View Post
    https://www.youtube.com/watch?v=WyrCIAEyrdw

Walka rycek noob po update 2015
    Można samemu? można xD...
    A dwa - co do ginięcia armii ot tak na Sandro 2, też się z tym spotkałem kiedy to pomagałem koledze z gildii, ot tak całe okno kapłanów wyparowało po pierwszym etapie
    Podczas samej rozgrywki też czasem urwać jednostki, dziś ot tak straciłem po jednym płomyku w dwóch walkach, choć przeciwnik nie zaatakował a przy pomaganiu koledze ot tak znikło 20 liszy, bez ataku, czaru, wyparowały sobie Zażartowałbym aby napisać do działu pomocy bo ludzi tam "pracujących" żarty na pewno się trzymają
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    Ja pomagałem z Sandro2 kilkanaście razy i zauważylem taką regułę, że nie wywala z niego w nocy po 1szej - a w ciągu dnia masakra - zwiechy, wywałki itd - lepiej się go robi w duecie niż solo - choć solo też nie ma problemu - grunt to rozproszenie magii na 1sza (plus np 1 slot niebianek czy serafów) rundę a potem to już spacerek. SirTolan

Server
    CLA01
    Czyli powiadacie warto brać niebiana nawet jak bedę go cisnął Rycerzem Śmierci? (same lisze+widmo)
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Ziutu View Post
    Czyli powiadacie warto brać niebiana nawet jak bedę go cisnął Rycerzem Śmierci? (same lisze+widmo)
    jak masz rozproszenie w umkach to niekoniecznie

kirkus132
    Guest
    kup kilka zwoi rozproszenie , są w miare tanie, 450 złota i 10 kryształu bodajże, ale to i tak się opłaca

Server
    CLA01
    Ryckiemsmierci 5x Arcy i 1x widma + pustkowie i lecisz sandro w moment pomagam kilka dziennie trwa to max 25 ( o ile nieogarnia 2 osoba) A najlepiej m is ie robi sandro jak 2 osoba ma tylko 1 sklad gwardzistow :P

Server
    CLA01
    No oczywiście, że chodziło mi o Arcylisze (w sumie jeden ****) i pustkowie mam oczywiście
    Jak jutro przybędą inżyniery zamontować mi Internet to Sandro leci w dal otchłani
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

kirkus132
    Guest
    No oczywiście, że chodziło mi o Arcylisze (w sumie jeden ****) i pustkowie mam oczywiście
    Jak jutro przybędą inżyniery zamontować mi Internet to Sandro leci w dal otchłani
    marzyciel, moze do jutra naprawią gre a moze nie,

Server
    CLA01
    Gdyby jakiś rycerz nekro szukał armii, bał się atakowania sandro lub miał jeszcze jakąś inną przeszkodę w tej walce to:

Z taką armią można wyjść praktycznie bez start, w walce miałem kapliczki + rune ataku. SB około 26,5k

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10