Page 3 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 99

Thread: Sandro (końcówka 4 aktu)

Server
    CLA01
    Odnośnie Sandro z 3 aktu - jak często u Was przyzywał swoje potworki (150 szt.)? W atrybutach jest napisane, że ma przyzwanie co 6 rund, u mnie przyzywa co dwie tury i ledwo nadążam je wybijać, zostaje mi za mało woja by przetrwać drugą walkę.

Server
    CLA01
    Jesli chodzi o Sandro z III aktu, to generalnie jest banalnym przeciwnikiem, a Sandro w IV akcie tez nie sprawil mi wielkich problemow, robilem go z kumplem z gildii. Nasza strategia byla taka, ze spowalnialismy jego wojsko, po czym kumpel (nekromanta) rzucal czar Komu Bije Dzwon no i po 5 turach bylo jednego przeciwnika mniej. W 3 etapie praktycznie nie musielismy uzywac wojska

Darksea's Avatar
    Server
    CLA01
    czyli jak zwykle wojownik-Moc, bez maga nie daje rady jak byś napisał że sam go ubiłeś gdzieś na 27-28 lv jako wojownik, to by było coś, a tak z momocą kolegi i to maga, każdy da rade.

Server
    CLA01
    Powiem Ci, ze jedyne, co wywarlo duzy wplyw na te bitwe ze strony maga to Komu Bije dzwon, bo oczyszczenia i tak rzucal na siebie, a nie na mnie

Darksea's Avatar
    Server
    CLA01
    Komu bije dzwon, czyli jedno z najsilniejszych zaklęć w grze

Server
    CLA01
    Bez tego mialbym 4 przeciwnikow wiecej do zabicia. Not a big deal :|

Server
    CLA01
    haha nie dałerm rady... 27lvl rycerz śmierci 2x arcylisze 1x zwykły lisz 1x widma 1x wampir ulepszony 1x serafy wszystkie kapliczki z ziem światła + runa nadziei (prawie 40k SB)... w 1 rundzie strary 11widm i kilka serafów w drugiej bez strat

Server
    CLA01
    Przykre :x. Pewnie masz zle rozdane skille

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by DzoonyKalesony View Post
    Przykre :x. Pewnie masz zle rozdane skille
    specjalnie zrobiłem rest żeby mieć oczysczenie całun itp. może po prostu miałem pecha bo od 2 rundy w 3 etapie ciągle używał tego skilla co ogłusza i nie miałem jak uciec żeby chociaż ogłuszał jedną jednostke a nie wszystkie na raz ;/

Server
    CLA01
    28 lvl Death Knight - Sandro został rozjechany niemal bez strat - spodziewałem się czegoś trudnego - patrząc na posty niektórych - no ale cóż... W składzie miałem 2 x duchy, 2 x lisze, 1 x lamia, 1 x wampir - wszystko nieulepszone.

Obecnie robię questy w Czarnolesie gdzie biegają sobie mobki "śmiertelne" dla mnie - ze stratami rzędu 5-10 lamii na walkę. Głupota komputerowego przeciwnika jest porażająca...

Page 3 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast