Results 1 to 1 of 1

Thread: Brak możliwości zaproszenia znajomych

Server
    CLA01

Thumbs down Brak możliwości zaproszenia znajomych

Nie widzę postępu w tej sprawie pomimo spamu na czatach i innych tematów, więc piszę tu, oficjalnie!

Po naciśnięciu przycisku in-game na liście znajomych odsyła nas do strony "Konta", gdzie nie ma reflinka ani miejsca do wpisania email, żeby kogoś zaprosić. Tak samo po naciśnięciu tego na stronie główne, odsyła do "Konto", gdzie nic w na ten temat nie ma :P A ja chcę jednorożca!

Pozdrawiam.

PS stream będzie wywalało jak błąd #12? jk, nie banujcie

PS2 ta nagroda dla graczy z "zamkniętej bety" działa wszystkim, wystarczy odpalić link :P (Popytałem w czarnolesie 3 lvl, które miały tego pająkożerce i napisali, że po prostu kliknęli w link, konto mają od 10 minut)

PS3 na weekendy moglibyście odpalać więcej tych serwerów czy prowincji, bo byłem 50 w kolejce i nie malało :s Chodzi mi o ten motyw, że ludzie stoją w jednym miejscu a się nie widzą (głównie w sokolim) i "Czy chcesz zostać przeniesiony na mapę prowincji na której jest twoja drużyna?" (czy jakoś tak).

PS4 [.size][./size] nie działa na forum albo ja nie widzę :c
    Last edited by Sheyki; 04.08.14 at 00:13.