Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 59

Thread: -Wybuduj Rade Miasta

Neon's Avatar
    Server
    CLA01

-Wybuduj Rade Miasta

- Nie mam możliwości wypełnienia zadania z Aktu 3 "-Wybuduj Rade Miasta", ponieważ rada miasta była już wybudowana

Po przeniesieniu się po raz pierwszy do trzeciego aktu, nastąpił bug w postaci zniknięcia postaci "Yorath Al-Bekhir", obszedłem dookoła wszystkie lokacje dostępne w akcie 3 i go nie znalazłem, strzałka wskazywała jego położenie przy portalu (Portal był nieaktywny, więc nie było możliwości wrócenia do innych aktów).
    Poszedłem do miasta i go zbudowałem. Nie mogłem jednak niczego więcej robić jak tylko przechadzać się między miastem a sklepami, postanowiłem więc uruchomić ponownie grę. Po ponownym uruchomieniu gry postać "Yorath Al-Bekhir" była już przy portalu, a portal był już aktywny, wszystko ok ALE

dostałem nowe zadanie "TAJEMNE SCHRONIENIE":
    v Dotrzyj do wejścia do miasta w tej prowincji
    - Zbuduj:Rada Miasta
    - Porozmawiaj z: Y'r Kathoum

lecz nie mam możliwości wypełnienia tego zadania, ponieważ mam już wybudowaną rade miasta, i to na 4!!!! poziomie, rozbudowanie na kolejnego poziomu wymaga ponad 500 metalu, którego nie mogę zdobyć ponieważ nie jestem wstanie wyjść nigdzie w 3 akcie, a podobno tylko tam znajdę w takiej ilości metal. Nie mam możliwości zdobycia kamienia - rozbudowy Rady miasta. Gram nieumarłym magiem magii. I mam kijową nazwę postaci Neonka

Błąd miał miejsce dzisiaj, jakieś 9 godzin temu. Nie jestem wstanie tego błędu z reprodukować ani ruszyć dalej z kampanią z powodu wejścia do miasta podczas buga gry co chyba spowodowało zbytnie go rozbudowanie.

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Mam taki sam problem

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    i co nikt nic nie zrobi?? gra jest z bugotwana to chyba ktoś powinien to naprawić, ja nie mogę grać dalej przez to:/

WulFgar's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Neon View Post
    i co nikt nic nie zrobi?? gra jest z bugotwana to chyba ktoś powinien to naprawić, ja nie mogę grać dalej przez to:/
    Dziś jest niedziela nikt z supportu nie pracuje czekaj do jutra.

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    no biorąc pod uwagę że dostaje 2 kamienia na pół godziny, a z zadań zrobiłem już wszystko, to zbiorę na ulepszenie ratuszu w 250 godzin, czyli ponad 10 dni żeby móc ruszyć z kampanią. I ulepszenie ratusza pewnie też nic nie da, bo to nie budowa a ulepszenie ratusza.

Server
    CLA01
    Mam taki sam błąd i ktoś jeszcze z tego co wiem. mam nadzieje ze uda sie to szybko rozwiązać

Neon's Avatar
    Server
    CLA01
    Czyta ktoś z supportu w ogóle te posty? Już kolejny dzień mija i nic

Server
    CLA01
    Fajnie by było, jakbyśmy mogli grać dalej =P4

invent's Avatar
    Server
    CLA01
    ja też mam ten problem

Server
    CLA01
    Bug zgłoszony w piątek, a do dziś zero odpowiedzi! Wspaniale zostałem zachęcony do dalszego testowania! Dziękuje, ja i moje pieniądze idziemy szukać ciekawszej opcji.

Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast