Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Jakie zmiany widzieli byscie w grze??

Carnage613's Avatar
    Server
    CLA01

Lightbulb Jakie zmiany widzieli byscie w grze??

Witam juz niemowie co dziala a co nie bo szkoda na to czasu ja np widzial bym wiekszego bejfla artow oraz stworzen pozatym wiekszy plecak z inwentarzem ciekawi mnie jakie jeszcze macie pomysly pozdrawiam P.S niewspominajac zeby legendy wrucily z ekspa. Ewentualnie niech dadza nowy 14 t z walkami po milion przynajmniej bylo by ciekawiej
    Last edited by Carnage613; 09.02.16 at 00:44.

Ewera's Avatar
    Server
    CLA01
    jak dla mnie to bajlif przydałby sie na prowincji, z dodatkowymi miejscami i jakis budynek gdzie mozna byłoby oddać komuś niepotrzebne itemy, albo wymieniać sie
    Last edited by Ewera; 09.02.16 at 01:35.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

Unhappy

+Nowe rzeczy za pkt prestiżu
    +Nowa frakcja
    +Nowe zadania
    Niestety gra się nie rozwija od roku...

AcidDragon's Avatar
    Server
    CLA01
    Na takie propozycje były minimalne szanse ze 2 lata temu. W tej chwili gra umiera i zdziwiłbym się, gdyby jeszcze cokolwiek pozytywnego w niej zmieniono.

A na marginesie - jakiekolwiek propozycje napisane po polsku i tak nie trafią do autorów, którzy zrezygnowali z polskiego supportu w zespole. Więc jeśli w ogóle, to propozycje piszcie po angielsku.

Kiejan's Avatar
    Server
    CLA01
    I'd love to see a new faction, the exchange between players, not only in expedycjach, but also during the normal course of team battles.

Server
    CLA01
    Przydalby sie wiekszy bailif stworzen, mam na mysli taki z wieksza iloscia okienek, sma pojemnosc okna moglaby byc wieksza w przypadku stworzen podstawowych ktorych tysiac to wcale nie tak dużo, po tylu eventach mamy za duzo rodzajow wojsk aby to pomieścić.
    I nowe krainy do zwiedzania.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Niestety gra umiera...

Server
    CLA01
    Ja bym chciał zobaczyć, w grze, jakiś bardziej rozwinięty event. Wszystkie eventy, które widziałem są w zasadzie takie same. Tylko jednostki w eventach sie zmieniały.

Server
    CLA01
    O zmianach była napisane już bardzo dużo, ale nikt na nie nie reagował Jeśli developerzy nie mają w planach rozwoju gry, to pewnie nic nowego nie zobaczymy, a szkoda :/

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

Unhappy

Niestety koniec gry

Reply to Thread