Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Hlášení chyb

Server
    CLA01

Hlášení chyb

Proč je vlákno hlášení chyb a 90% všech ostatních zamčené a nemám do něj přístup? No nevadí...tak to napíšu sem a pak ať si to někdo přesune.

Nepravidelně se mi objevuje chyba, kdy dokončím boj o suroviny/artefakt a najednou to hrdinu kopne někde o 2 obrazovky mimo. Musím se pak na mapě k místu boje vracet. Surovny/artefakt jsou na místě, takže je to chyba jen nechtěného přemístnění hrdiny.

Server
    CLA01
    Asi politika fóra (jsi nováček, tak máš přístup jenom někam)... Jinak tohle je dobře známo (nejčastěji v expedicích), ale pochybuju že s tím BugBíťáci něco udělaj

Server
    CLA01
    Tady je s nima zbytečné něco řešit. zase mi ta hra pěkně zkazila náladu a už ji zase sto let neotevřu. od minula neudělali vůbec NIC. Tohle je horší jak BETA. ta jela aspoň na 20% tohle nejede vůbec. Zamyslete se a vzpamatujte se konečně a začněte něco sakra dělat. Tohle toto je hrůza. Nefunguje naprosto nic. Chat,bitvy tam mi to ani neukazuje pořadí hráčů zautočím a ani nejde utok a jede jiný hráč nepochopitelné a tak můžu pokračovat. Radši by jste to měli zabalit a jít si hrát klasicky heroes a ne tohle toto zvěrstvo kde nejde Vůbec nic. A odpověď jestli se dočkám vůbec typu podíváme se na to pracujem na to si strčte za klobouk to tu máte u všech problému co tu jsou. A stejnak se na to nepodíváte. hraju to od začátku teto hry a jde to spíše k horšímu. Děj vůbec nepokračuje. Vše co bylo dobré se zrušilo a nastala éra všeho špatného.
    Díky za znepříjemnění hraní teto hry.

zdraví King-Cooper

Server
    CLA01
    ja uz jsem to prestala resit, když napíšete na podporu a nahlasite chybu, tak jediny, co mi dokazali poradit bylo, at si stahnu novej FF a novej FP. Na FF se to neda hrat a flash player udržuju aktualni. Prijdu, kouknu - je chat? Když je, tak zkusim něco udelat, není chat, seberu bonus a jdu do pryc. Je to skoda, HOMM jsem milovala, ale tohle je totalne zmrsena hra.

Server
    CLA01
    opet nefunguje chat
    chci se zetat jestli se to bude resit uz nejde 2 dny

Server
    CLA01
    Přesně. Nic nedělaj pro hráče. Jen chtěji co nejvíce vydolovat prachy z nás,ale že by za to něco udělali ne. prčo taky serou na nás a pěkně z výšky. Tady se nedočkáš ani odpovědi od žádného moderátora. Takhle zmršit klasiku to vám jde za to si zasloužíte 1. místo.

Hlavně,že zas dělají update ak čemu bude k ničemu.

Server
    CLA01
    Protože ani českýho moda nemáme

Server
    CLA01
    Bomba i když tu byl tak jsem se nedočkal odpovědi tak tedkom to je fajn psát na forku pro Cz a nečekat odpověď jej takhle ......................... online hru jsem nezažil

Server
    CLA01
    Ještě jsem si všiml drobného rozporu v překladu (dal bych to do patřičného vlákna, ale zcela nečekaně tam nemůžu zapisovat) u týdenního bosse Daevy.
    Po jejím poražení je avizovaný titul "Pečetitel dveří zkázy" ale v reálu dostanu "Pečetitel bran Sheoghu". U ostatních bossů sedí zadání s obdrženým titulem, ale tady ne.

Server
    CLA01
    Na překlad se vykašli, to už nikdo dělat nebude

Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast