Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Heroes-Online na Steam

Server
    CLA01

Heroes-Online na Steam

Loguję się dzisiaj na steamie i proszę bardzo wyskakuje reklama, że ta gra została dodana w trybie Free to Play.

Nie gram "na całego" już od początku kwietnia i w sumie odwiedzałem tylko forum, ale czyżby wprowadzili tego upragnionego klienta gry? :O
    Czy to jest tylko taki link jak kiedyś kochany Ubisoft zrobił aplikację na Google Play która uruchamia stronę główną? hahahahhahahahahahhh

(ps. boję się sprawdzać więc tylko pytam)
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Apatheia's Avatar
    Server
    CLA01
    Sprawdzałam to dzisiaj i faktycznie jest to klient, jednakże nie mam możliwości zalogowania się na istniejące już konto z uplay, mogę jedynie utworzyć nowe :/

Server
    CLA01
    Wprowadzili nowego klienta na tym samym poziomie co ich dotychczasowe dokonania. Nie da sie zalogowac na obecne konto, trzeba zalozyc nowe, UBI Logic

Server
    CLA01
    Dziękuję Wam

No ale i tak super! Klient = zero lagów graficznych, brak wczytywania itd to się ceni!!!

No ale z tym logowaniem... Proszę jakby kiedyś tu MOD wpadł albo ktoś kto ma prawa do recenzji niech zapoda jakąś do HeroesOnline na Steam i da im do zrozumienia, że bez mozliwości korzystania ze starych kont, to gówno :P
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)

MOD_Shiva's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękujemy za sugestię, przekażę je w odpowiednie ręce

Pozdrawiam
    MOD_Shiva

Apatheia's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Shiva View Post
    Dziękujemy za sugestię, przekażę je w odpowiednie ręce

Pozdrawiam
    MOD_Shiva
    To nikt nie wpadł na to, żeby stworzyć takiego klienta, który umożliwi nam granie na "starych" postaciach bez konieczności tworzenia nowych? O ludzie...

MOD_Shiva's Avatar
    Server
    CLA01
    Podejrzewam, że brak możliwości dostępu do starych serwerów był zamierzony. Nie mniej jednak przekazałam, że sobie tego życzycie

Server
    CLA01
    No to czekamy!!!
    Może wreszcie wrócę do gry, pokonam tego Sandro (który po drugim przegranym etapie uciekał z pola walki dając kopniaka w dupala naszym, już straconym jednostkom) i będzie fajnie Któż to wie?
    Jam jest Józef

Apatheia's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Shiva View Post
    Podejrzewam, że brak możliwości dostępu do starych serwerów był zamierzony. Nie mniej jednak przekazałam, że sobie tego życzycie
    Zamierzone? To nie powinno działać tak żeby przyciągać jak najwięcej nowych graczy a przy tym ułatwiać życie tych stałych? Zaczynam w tym momencie żałować, że nie stworzyłam konta teraz na kliencie tylko od ponad roku męczę się na lagującej grze przeglądarkowej.

Poza tym nie rozumiem dlaczego pomysł klienta pojawił się tak stosunkowo późno. I dlaczego nigdzie nie ma żadnej oficjalnej informacji o takowym?
    O aplikacji na chrome, która nie przynosi żadnych korzyści tak btw, jest od razu informacja na samym początku strony. Gdyby nie czat gry w życiu bym się o nim nie dowiedziała. Jaki w tym wszystkim interes twórców gry, żeby stworzyć klienta gry i nigdzie nie zamieścić o tym informacji?

Może się czepiam, ale czegoś tu naprawdę nie mogę zrozumieć...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Apatheia View Post
    Zamierzone? To nie powinno działać tak żeby przyciągać jak najwięcej nowych graczy a przy tym ułatwiać życie tych stałych? Zaczynam w tym momencie żałować, że nie stworzyłam konta teraz na kliencie tylko od ponad roku męczę się na lagującej grze przeglądarkowej.

Poza tym nie rozumiem dlaczego pomysł klienta pojawił się tak stosunkowo późno. I dlaczego nigdzie nie ma żadnej oficjalnej informacji o takowym?
    O aplikacji na chrome, która nie przynosi żadnych korzyści tak btw, jest od razu informacja na samym początku strony. Gdyby nie czat gry w życiu bym się o nim nie dowiedziała. Jaki w tym wszystkim interes twórców gry, żeby stworzyć klienta gry i nigdzie nie zamieścić o tym informacji?

Może się czepiam, ale czegoś tu naprawdę nie mogę zrozumieć...
    Przeciez to jest logiczne, po co starym graczom informacja, ze wyszedl nowy klinet gry skoro nie moga z niego skorzystac

Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast