Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Strona

Neon's Avatar
    Server
    CLA01

Strona

Cześć,

stronka już nabiera rumieńców ^^ pisze też tutaj, bo tam po angielsku ciężko się dogadać

Jakbyście mieli jakieś uwagi to piszcie śmiało, Im więcej uwag tym łatwiej mi rozwijać

Mam kilka pomysłów na rozwój ^^
    - Rekordy siły przedmiotów - np przedmiot z największą liczbą mocy,szczęścia itp itd ^^
    - Możliwość dodania informacji o otwartej rekrutacji danej gildii (na stronie głównej będzie wyświetlana)
    - Rozpoczęcie cyklu poradników (niestety pomysł wcześniej nie wypalił, bo musiałem zamknąć elrath.pl)

Umożliwiłem też, każdemu kto ma chęć pisania "Aktualności" - samemu mi ciężko wyłapać wszystkie nowinki że świata Ashan

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Widać widać, że nabiera. GJ jak zwykle Neon

Server
    CLA01
    Wszystko co potrzebujesz wiedzieć, znajdziesz na tej stronce

Server
    CLA01
    Strona ciekawa, szkoda tylko troche Waszej pracy gdy gra sie przestała rozwijać juz pól roku temu, gracze odchodza, obsługi brak i tylko czekac na wyłaczenie. Wasza praca to dobra idea, ale szkoda ze dla produkcji tak dziadowskiej firmy.

Reply to Thread