Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19

Thread: Brak możliwości logowania

Server
    CLA01
    Ja mam to samo od soboty

GHad's Avatar
    Server
    CLA01
    u mie podobnie od soboty klopoty z zalogowaniem, po poltorej godziny odswiezania udaje sie zalogowac.. ale... przejscie z miasta do miasta powoduje ponowne zwieszenie gry, dzis poniedzialek, od rana probuje sie zalogowac i nic, proponuje masowo pisac zgloszenia na support, to jakas kpina jest.

Server
    CLA01
    Jest rok 2050. W zaciemnionym pokoju siedzi stary dziadek. Wchodzą wnuczek z kolegą. Jeszcze tu siedzisz dziadku, Próbuje się zalogować do gry. Kolega patrzy na dziadka i pyta. A od kiedy on tu siedzi. Od września 2015.

Nauczycielka pyta dzieci w szkole ile czasu spędzają przy komputerze. Jasi się wyrywa do odpowiedzi i mówi , że w soboty i niedziele to po 10 godzin. Pani przerażona mówi przecież ty się " zagrasz na śmierć" rozbawiony Jasio odpowiada, że jeszcze mu się gra nie otworzyła.

Server
    CLA01
    Najbardziej przykre w tej sytuacji jest zupełna ignorancja ze strony moderatorów i powtarzający się problem z którym ewidentnie nie potrafią sobie poradzić. Brak jakiejkolwiek informacjo na stronie głównej o problemie z logowaniem. Ale o promocji na pieczęcie to i owszem. ŻENADA!!!!!!

Server
    CLA01
    I znowu nie da się grać. To jakaś kpina. problemy są bardzo często.

Server
    CLA01
    Ja dzis sie zalogowałem troche poklikałem ale o godzinie 11;09 wyłączony został serwer bez ostrzezenia , akurat oczywiście w trakcie walki (ciekawy jestem ile straciłem jednostek )
    Od tej pory nie ma szans na wejście chociazby na ekran wyboru bohatera - super naprawili :0
    Pozdrawiam zawieszonych

Server
    CLA01
    mnie też się tnie lub nie mogę się zalogować , zawsze to miałem po ich pracach serwisowych ale teraz to już przesada
    a wku.... mnie to że wyczytałem iż nasz serwer jest wspólny z czeskim ZENADA

GHad's Avatar
    Server
    CLA01
    3 lata minely, jak jeden dzien, a problemy z logowaniem nadal te same, taki zarcik z serii zartow sytuacyjnych czarnych, bulba.

___gh__on___krakow.irc.pl___#krakow___

Server
    CLA01
    Niestety tak to już jest jak gra żyje własnym życiem

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2