Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 13 of 13

Thread: Heros Might & Magic VII.

Server
    CLA01
    Cześć wszystkim , nie wiem czy w dobrego posta wlazłam mam problem z gra . Dzis rano zalogowałam sie na swoje konto normalnie moja postac miała 12lvl , logując sie popołudniu zobaczyłam ze mam 1lvl i nie wiem co sie stalo ;/ .

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by bladka71PL View Post
    Cześć wszystkim , nie wiem czy w dobrego posta wlazłam mam problem z gra . Dzis rano zalogowałam sie na swoje konto normalnie moja postac miała 12lvl , logując sie popołudniu zobaczyłam ze mam 1lvl i nie wiem co sie stalo ;/ .
    Wlazłas w złego posta ale to bez znaczenia bo i tak nikt ci nie pomoże, ta gra to taki niedokonczony produkt porzucony w połowie drogi do skonczenia i służący tylko do zarabiania na tych co lubią płacić za buble. Poprostu jeden z błedów serwera jest taki że kasuje konta graczy co ci sie trafiło, nie ma od tego odwrotu.

Server
    CLA01
    Tzn? np. opłacę coś i skasuje mi konto, to łącznie z zakupami? To nie jest defekt, tylko wyłudzenie...

Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2