Reply to Thread
Page 19 of 20 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 LastLast
Results 181 to 190 of 200

Thread: problem z zalogowanie sie

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie wiem jak to jest, ale to widać, że część chce jak najszybciej ten 100 smoczy lvl wbić i mieć wszystko najlepsze i niestety, ci co najwięcej kasy dają, to decydują o takim stanie gry. Przede wszystkim najwięcej pieniędzy wydają, ci którzy są w top gildii liczących się w walce o wygraną na ekspedycji. Tylko jak to jest, że ta mniejszość, która najwięcej pieniędzy wydaje, decyduje o stanie gry, a większość zwykłych graczy nie ma nic do gadania?
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Antonek55 View Post
    Nie wiem jak to jest, ale to widać, że część chce jak najszybciej ten 100 smoczy lvl wbić i mieć wszystko najlepsze i niestety, ci co najwięcej kasy dają, to decydują o takim stanie gry. Przede wszystkim najwięcej pieniędzy wydają, ci którzy są w top gildii liczących się w walce o wygraną na ekspedycji. Tylko jak to jest, że ta mniejszość, która najwięcej pieniędzy wydaje, decyduje o stanie gry, a większość zwykłych graczy nie ma nic do gadania?
    No wybacz. Nie wydaje na gre, nie kupuje w ich sklepie a też jestem w jednej z , jak to okreslasz, top gildii.

Server
    CLA01
    no to się uśmiałem, ethel się chwali, ze jest w top gildii a lata z jednostkami za złotko )))

Carnage613's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Villemo View Post
    No wybacz. Nie wydaje na gre, nie kupuje w ich sklepie a też jestem w jednej z , jak to okreslasz, top gildii.
    http://www.udorami.com/wp-content/up...-1024x1280.jpg wybacz niemoglem sie powstrzymac

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kali1111 View Post
    no to się uśmiałem, ethel się chwali, ze jest w top gildii a lata z jednostkami za złotko )))
    Przecież za coś trzeba je kupić, każda jednostka jest kupiona za złoto ... W ogóle co to za porównanie :/

Server
    CLA01
    za trudne? o jednostki za kryształy chodzi, oj oj ameby wszędzie.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Hero Name: any
    Error Message: #idontgiveashit
    Actions Before getting stuck: login

Last edited by okogi; 21.09.15 at 12:03.

Server
    CLA01
    Czy jest już coś wiadomo, kiedy zostaną naprawione problemy przy logowaniu się na konto? Jeszcze wczoraj mogłem się zalogować na swoje poprzednie konto, gdzie grałem Rycerzem Przystani, natomiast na moje obecne konto, gdzie gram Klerykiem, nie ma szans od sobotniego wieczoru.

Server
    CLA01
    caly czas problem.. wczoraj jeszcze było ok, dziś wstałem i nie mogę się zalogować ;/ a wczoraj doładowałem sobie te specjalne monety.. jak pech to pech..

Server
    CLA01
    Jak to miło, że gram bardzo mało i jakże dziwne, że od początku tej gry nie potrafią jej zrobić choćby tak żeby się dało zalogować.

Reply to Thread
Page 19 of 20 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 LastLast