Reply to Thread
Page 10 of 20 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 91 to 100 of 200

Thread: problem z zalogowanie sie

jackgeronima's Avatar
    Server
    CLA01
    za praszam do usa swer pogracie

Server
    CLA01
    Jestem Polakiem i zasługuję na polski server. Czynny.

jackgeronima's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kali1111 View Post
    Jestem Polakiem i zasługuję na polski server. Czynny.
    ja tez jestem polakiem ale jak jam co tydzien miec zamkiety sewer to ma to w nosie wole grac tam usa tez mamy juz gilde polis
    [url] http://emoty.blox.pl/resource/breakpc2.gif[/ur]

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ikar1231 View Post
    Po Twojej wypowiedzi wnioskuje że jednak dyskusje na tym forum wszelkiego typu są zakazane. Po za tym mały błąd interpunkcyjny popełniłaś bo Nie źle się pisze razem czyli tak Nieźle.
    Tu chyba chodzi o brak przecinka pomiędzy "Nie" a "źle" a nie jeden wyraz " Nie, źle to rozumiesz".

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by MOD_Shiva View Post
    Nie źle to rozumiesz. Chodzi tylko i wyłącznie o to, że wiem gdzie ta rozmowa zmierza, czyli donikąd i chyba każdy inny kto chociaż trochę się naoglądał tego typu sytuacji też to wie. A potem to ja dostaję reporty odnośnie Waszych "obraźliwych" postów i pretensje, że ktoś nie został ukarany.

Dlaczego posty o exploitach są usuwane? Dlatego, że to daje czas pewnej grupie osób, na skorzystanie na tym exploicie (o którym wcześniej nie wiedzieli, dopóki ktoś tego nie napisał na forum). Dlatego sprawę załatwia się bezpośrednio z supportem gry, którego zadaniem jest podjęcie odpowiednich kroków. Dlatego też jeżeli kali1111 wie o czymś o czym powinien wiedzieć support, wie co należy zrobić.
    I tu leży sedno sprawy MOD_Shiva - kali1111 zamiast w każdej jednej dyskusji wprowadzać zamęt, rzucać wiecznie oskarżenia na różnych graczy i podburzać innych swoimi rzekomymi "informacjami i przeogromna wiedza" powinien załatwić to z supportem, tak jak napisałaś. Co sie wejdzie na czat to gwiazda czatu kali1111 zawsze jest w akcji - i to chyba każdy normalny czatowicz potwierdzi. Prowokacje, wtracanie sie do rozmów, snucie teorii spiskowych, wytykanie poszczególnych osób jako tych co psuja gre, tych co stosuja xploity psujace gre, osób które donosza, osób które generalnie sa "beeee". Ale kali1111 nie potrafi przedstawić żadnego konkretnego dowodu tylko macić, knuć, siać ziarno niezgody. Czy to jest Twoim zdaniem MOD_Shiva zachowanie normalne i właściwe?

cameleo's Avatar
    Server
    CLA01
    niestety tak, nie moge sie zalogowac.....
    lipa....

cameleo's Avatar
    Server
    CLA01
    nie wiecie jak długo jeszcze moze potrwac ten problem z zalogowaniem sie?

Server
    CLA01
    może potrwać długo.. możemy pograć w literaki cameleo a poza tym poproszę informację o nicku w grze gracza villemo.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kali1111 View Post
    może potrwać długo.. możemy pograć w literaki cameleo a poza tym poproszę informację o nicku w grze gracza villemo.
    Podobnie jak na czacie globalnym PUBLICZNIE oferowałeś 500 zł za podanie ci danych osobowych MOD_Shivy?

Reply to Thread
Page 10 of 20 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast