Reply to Thread
Page 17 of 20 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 ... LastLast
Results 161 to 170 of 200

Thread: problem z zalogowanie sie

Server
    CLA01
    Gówno, znowu nie działa. A już miałem cos kupić, na szczęście nie uległem złudzeniom i tak od kwietnia zero złoty, nieudaczniki spod znaku antylopy. Tfuuuuu, szkoda śliny

Server
    CLA01
    Żaden serwer nie padł, nie znacie się to nie piszcie bzdur, blokuje postacie jak przed wakacjami, ale tylko w niektórych lokacjach, pewnie znowu jakiś błąd w kodzie po ostatniej aktualce, na moje nieszczęście dzisiaj odpaliłem 7 dniowy odlamek kombinacji, wie ktoś do kogo pisać o rekompensatę ?

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mr_Pool__ View Post
    Żaden serwer nie padł, nie znacie się to nie piszcie bzdur, blokuje postacie jak przed wakacjami, ale tylko w niektórych lokacjach, pewnie znowu jakiś błąd w kodzie po ostatniej aktualce, na moje nieszczęście dzisiaj odpaliłem 7 dniowy odlamek kombinacji, wie ktoś do kogo pisać o rekompensatę ?
    to fakt ...
    a ''o rekompensatę'' wal do suportu , nawet sie nie sil zbytnio napisz po polsku i wklej przez google tlumacza ,oni tak tlumacza gre to i ty skarge tak mozesz
    pozdrawiam

a'propos
    2 mieszki przerwy i widze, ze nic sie nie zmienilo hehe , tylko znajomych juz jakos mniej ... ludzie odchodza ,a ubi dalej bije kase na poczatkujacych 'jelonkach' ( nowi nie obrazajcie sie, sami zobaczycie ze inwestowac nie warto nawet jak was na to stac .. )

Server
    CLA01
    Logowac to ja sie loguje tylko gdy gra sie laduje to pasek dochodzi do 100% a potem - dupa - przez godziny stoi i nic,. Tez tak macie?

Server
    CLA01
    mi sie loguje ale nie pojawia sie wybor postaci

Server
    CLA01
    Witam. podobny mam zestaw pytań. po zalogowaniu co prawda mogę wybrać postać i ..... no właśnie wtedy mogę jedynie popatrzeć na ekran startowy i kręcące się kółeczko, i tak na każdej postaci - Pozdrawiam oczekujących. 2W

Server
    CLA01
    Mam to samo, kólko logowania kręci się w nieskończoność, czy jakiś BB może coś napisać o problemie?

Server
    CLA01
    W weekendy nie pracują. Pogramy w poniedziałek. Elo.

Server
    CLA01
    Happy hour, a ludzie się zalogować nie mogą, standard

Server
    CLA01
    tyż nie mogem sie zalogować - d.pa

Reply to Thread
Page 17 of 20 FirstFirst ... 7 15 16 17 18 19 ... LastLast