Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Thread: Czas pokazać na co nas stać

Server
    CLA01

Czas pokazać na co nas stać

Forum umarło śmiercią anglojęzyczną. Jak jeden nowy post dziennie się pojawi to normalnie spazmy i orgazmy
    Tymczasem pojawia się coraz więcej problemów, pomimo, że tyle osób liczyło, że przejście pod skrzydła "Anglików" coś zmieni i naprawi, więc czas pokazać moc tematów typu "problem z logowniem #2", piszcie, już nawet jak nie rozumiecie po ang, to kopiujcie poprzedników, zmieniajcie tylko nazwę bohatera i zasypcie ich postami, żeby ruszyli swoje cztery literki i coś z tym zrobili. Dla przypomnienia support musi mieć określoną liczbę zgłoszeń ! Do dzieła kochani

Krenege's Avatar
    Server
    CLA01
    zaraz i to wykasują matoły - wszystko co po Polsku kasują
    Pozdrawiam wszystkich cierpiących niemogących i wiszących. Łącze się z wami w bólu.

Server
    CLA01
    Tu się nic nie zmienia i nie ważne kto sprawuje piecze zawsze jest tak samo. I to czy będziemy pisać po polsku czy angielsku im to wisi i powiewa. Dobrym tego przykładem był bug z podbijaniem artów miesiąc czasu pracowali na najwyższych obrotach, teraz pewnie im się zejdzie z rok. Pisać można tylko myślę że taka firma jak Twórcy tej gry będzie mieć to w d. Poprawią na chwile po tygodniu padnie i tak w kółko. Po za tym widzę dużą zmianę w Twoim podejściu IzzyCz odkąd nie jesteś już tu głównym kasownikiem.

Server
    CLA01
    Temat jest w polskim offtopicu, więc nie skasują chyba, że mają jakiegoś moda, który rozumie po polsku i zadecyduje, że post jest niezgodny z regulaminem.

Ikar bycie kasownikiem widać mi nie odpowiadało skoro wróciłam do pozycji gracza i spamera

Server
    CLA01
    Może mi ktoś podpowiedzieć jak założyć nowy wątek na tym forum, jakoś nie mogę sobie z tym poradzić ?

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Izzy bycie cenzorem nigdy nie jest przyjemne. Nawet jeszcze przed twoją rezygnacją z moda miałem z tobą sprzeczkę dotyczącą właśnie kasowania niewygodnych postów. Wolę już ciebie w wersji spamera niż kasownika
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Ogólnie chyba to cała gra już dogorywa.

Server
    CLA01
    Najbardziej mnie śmieszy stwierdzenie przy naborze nowych modów, że przybywa coraz więcej ludzi. Kiedy to starzy moderatorzy (typu Tiger) pamiętają czasy jak na globie było 4k ludzi online. Jak ja byłam modem to nie wiem czy chociaż raz aktywność wyniosła 1k, a od tamtego czasu masa moich znajomych przestała grać. Glob coraz bardziej pustoszeje i coraz mniej osób obchodzi, że robi się z niego "Pomorze". Najbardziej odczułam to na przykładzie mojej gildii. Gdzie kiedyś co się weszło do gry, to czat żył i ludzie nawijali, aż od kilku miechów coraz mniej aktywności, coraz mniej rozmów, aż doszło do sytuacji gdzie pozostało tylko zmienić gildię, bo nie było nawet do kogo otworzyć gęby. Więc tak zdecydowanie liczba użytkowników rośnie !

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by gonza View Post
    Może mi ktoś podpowiedzieć jak założyć nowy wątek na tym forum, jakoś nie mogę sobie z tym poradzić ?
    Nikt nie chce mi pomóc w temacie jak wyżej ??

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by gonza View Post
    Nikt nie chce mi pomóc w temacie jak wyżej ??
    Wchodzisz w odpowiedni dział na forum i masz przycisk "+ napisz nowy temat" (nawet po pl wow). Bez urazy, ale nie wiem co w tym trudnego

Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast