Results 1 to 4 of 4

Thread: Chat

Server
    CLA01

Chat

Zdravím všechny a hlavně tvůrce ...Mám návrh na chat kdy když například šeptam jinému hráči a pak odešlu tak po té když znovu tomu samému šeptám tak musím zmačknout znovu enter .....Prostě pokaždé u každé zprávy ...
    A návrh je takový nastavení samo nezměnilo po každé zprávě ...

ps : tato hra je super.... začíná se mi líbit čím dál víc ....

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj Drakene. Díky za názor, zvážíme.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Chat se sice dá upravit do prostřed monitoru a dolu, ale pořád zůstává ukotven na jednom a tom samém místě. Bylo by dobré aby si hráč mohl chat ukotvit tam kde mu to nejlépe vyhovuje a dát mu rozměry, které se po opětovném přihlášení nevrátí do původního stavu. Dále by jsem přidal lokální chat /s (bublinka nad hrdinou), který by viděli hráči např.: cca v poloměru 500 - 2000 kliků / pixelů (nvm jak se to počítá). U šeptání je nejvíce otravné to, že stále musíte myší najíždět na jméno hráče s kterým si šeptáte, rozbalit tabulku a v ní najít šeptat hráči. Proč neudělat chat který by si pamatoval s kterými posledními hráči jsem si šeptal a ještě vedle něj malou dodatkovou tabulku s místem na 5 až 10 jmen ve které by byli jména posledních šeptajících hráčů. Po kliknutí na předposledního by stačilo už jenom psát a po stisknutí enter už by zpráva odešla, než ho hledat ve smotané konverzaci mezi několika dalšíma.

Server
    CLA01
    Zdravím,
    mě v chatu strašně moc chybí možnost zobrazení levlu u ostatních hráčů. Totéž mi chybí když mě někdo zve do bitvy, nemohlo by se to tam zobrazovat ?
    Díky