Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 28

Thread: jak wrazenia po aktualizacji 15.07.2015

Server
    CLA01

jak wrazenia po aktualizacji 15.07.2015

witam, jak tam wrazenia po aktualizacji, troche namieszali,
    Zostają usunięte zwoje: Bolesna więź, Osłabienie umysłu, Zniewaga, Drenaż. Skrol regeneracji może być znaleziony tylko w sklepie.
    (póki co są nadal dostępne)

Asarhaddon's Avatar
    Server
    CLA01
    No i gdzie te obniżki w prowincji. W jednym siedlisku stworzeń nadal do rozbudowy potrzebne 750k smoczej stali. Kto to urobi?

Server
    CLA01
    Gorzej ze potrzeba tych sfer i kul ktorych nie da sie zdobyc nie porzucajac normalnego zycia, typowa opcja płatna.

Server
    CLA01
    najbardziej szkoda zwoju regeneracji, zydostwo

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Majamas View Post
    Gorzej ze potrzeba tych sfer i kul ktorych nie da sie zdobyc nie porzucajac normalnego zycia, typowa opcja płatna.
    haha a o tym to juz nie wspomne, jak daleko udalo sie wam w gildi zajscna ekspedycji bo u mnie to chyba 15lvl w pierwszej bramie, reszta jeszcze nie odkryta

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Bez szału.

Wszedłem sobie dzisiaj na godzinkę - chat wywaliło, nie mogłem odpalić walki na ekspedycji za pierwszym razem (jakby ktoś pytał - wstąpiłem do Glorii, żeby zostawić surowce gildyjne). Na forum skasowali 2 moje posty napisane po angielsku. Bolesną zabrali, zwój regeneracji zabrali, drenaż zabrali.

Dobrze, że wszedłem na godzinkę :P

Żeby nie było że tylko narzekam - na plus jest to, że można podglądać kto kiedy się loguje do gildii, jaki ma poziom, osągnięcia i inne statsy. To jest nice. No i powaliło mnie z nóg, że w ogóle mogłem się zalogować.

HearthStone lepszy.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

jackgeronima's Avatar
    Server
    CLA01

heeee

Quote Originally Posted by hols View Post
    Bez szału.

Wszedłem sobie dzisiaj na godzinkę - chat wywaliło, nie mogłem odpalić walki na ekspedycji za pierwszym razem (jakby ktoś pytał - wstąpiłem do Glorii, żeby zostawić surowce gildyjne). Na forum skasowali 2 moje posty napisane po angielsku. Bolesną zabrali, zwój regeneracji zabrali, drenaż zabrali.

Dobrze, że wszedłem na godzinkę :P

Żeby nie było że tylko narzekam - na plus jest to, że można podglądać kto kiedy się loguje do gildii, jaki ma poziom, osągnięcia i inne statsy. To jest nice. No i powaliło mnie z nóg, że w ogóle mogłem się zalogować.

HearthStone lepszy.
    gra tylko na zamknieta bete sie nadaje i to pomorzanami jak na prawia ta gre to wracac na otwartą betę

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hols View Post
    HearthStone lepszy
    No nie wiem ale w każdym razie działa, poza tym produkty battle neta to inna klasa. A na ogólnym nie pisz im po angielsku. W ogóle tam nie wchodź, niech sobie sami do siebie piszą. Są trzy posty na krzyż w tygodniu, wyobraź sobie jakie te biedne pomarańcze maja ciśnienie żeby se coś skasować

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hape View Post
    A na ogólnym nie pisz im po angielsku. W ogóle tam nie wchodź, niech sobie sami do siebie piszą. Są trzy posty na krzyż w tygodniu, wyobraź sobie jakie te biedne pomarańcze maja ciśnienie żeby se coś skasować
    Właśnie na to liczą. Na ciszę i spokój. Pewnie też dlatego robią ten nabór http://forum.cla.heroes-online.com/t...5204#post55204
    Potrzebują kogoś, kto będzie obsługiwał kosz na tym forum. Oby nikt się nie zgłosił. Ale wiem, że się zgłosi i będzie taki sam spokój jak na głównym. Dwa posty na krzyż.
    A co do samych zmian w grze... to dalej jest ten sam poziom. Ja nie dostrzegam żadnej różnicy. Ciągle wywala, laguje, utrudnia i często ogólnie uniemożliwia granie. Dodatkowo coraz więcej zabierają i przenoszą do sklepu.

jackgeronima's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Spopielar View Post
    Właśnie na to liczą. Na ciszę i spokój. Pewnie też dlatego robią ten nabór http://forum.cla.heroes-online.com/t...5204#post55204
    Potrzebują kogoś, kto będzie obsługiwał kosz na tym forum. Oby nikt się nie zgłosił. Ale wiem, że się zgłosi i będzie taki sam spokój jak na głównym. Dwa posty na krzyż.
    A co do samych zmian w grze... to dalej jest ten sam poziom. Ja nie dostrzegam żadnej różnicy. Ciągle wywala, laguje, utrudnia i często ogólnie uniemożliwia granie. Dodatkowo coraz więcej zabierają i przenoszą do sklepu.
    ja tez heee zabierają i przenoszą do sklepu. chodzi o to zębyś płacł a nie zadarmo miał

Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast