Results 1 to 4 of 4

Thread: Cud

Server
    CLA01

Cud

juz nie dzialaja polskie trzcionki wiec wybaczcie - dzieki naszemu kochanemu cyrkowi zaczalem grac w inne gry i wyobrazcie sobie cud sie stał - wszedzie sie moge zalogowac, supporty na kazde moje info odpowoiadaja i dzialaja w 1h - o co chodzi - powoli, powoli koncze gre w ten amatorski cyrk po roku - znacie mnie SirTolan - ale jeszcze wdech wydech moze starczy mi pary na kolejny tydzien - wczesniej mialem budzet na gre 100-150 pln miesiecznie - a teraz powiedzialem sobie 0,00 pln na 10lat - ciekawi mnie na koniec gry, w ta gre co była kiedys kultowa, jakie sa wasze opinie co do miesiecznych budzetow wydawanych na ta gierke Tolan.

Server
    CLA01
    Od maja odkąd zaczął się cyrk z logowaniem, w nagrodę ode mnie 0zł (aktualne tak jak i poprzednie 50% mogą sobie również wsadzić w tył, szczególnie za niedziałający od kilku dni czat). W podzięce za supcio przerwe od patataju koniem, wysłałem Stefankowi nawet pocztówke z podziękowaniami za mile spędzony czas poza serwerami
    http://i.imgur.com/aseCQ9A.jpg
    Last edited by hape; 14.07.15 at 02:49. Reason: zmieniłem dupe na tył

Server
    CLA01
    Mój plan sie nie zmienia, podtrzymuję 0zł/miesiąc od września 2014 kiedy to gra obrała kierunek rozwoju przeciwko graczom. Nie radze wydawać ludziom na produkty w fazie BETA nigdzie. Takie wydatki sa dopuszczalne jako wsparcie dla producenta ale, to musi sie pokrywac ze zmianami zgodnymi z oczekiwaniami gracza. Wykonujemy tutaj prace jako betatesterzy i to wystarczy.
    Odradzam robienie z siebie ofiary sklepu tej gry, to musi pozostawić niesmak.

Poczekamy, zobaczymy jak sie to rozwinie w nastepnych latach.

edit: hape jak zwykle ładne opracowanie graficzne, niestety nie rozumiem niemieckiego na tyle aby wiedziec co jest w tekscie
    Last edited by Majamas; 14.07.15 at 02:47.

Server
    CLA01
    hehe Hape najbardziej mi sie podoba znaczek pocztowy - jestem filatelista - gdzie mozna taki kupić ?