Results 1 to 7 of 7

Thread: Polska

Server
    CLA01

Angry Polska

jak na razie Pani/Pan Penelope to wszystkie Twoje wpisy są nie zgodne z regulaminem ponieważ cały czas ściemniacie i zbywacie. Polacy chcą Polskiego forum i Polskiego supportu i to ma byc nie zgodne z regulaminem? Proszę podac ilość angielskich użytkownikow i polskich dla porównania.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak mamy pisać reklamacje skoro nie znamy nazw angielskich itemów straconych przy zawieszeniu, gry i innych nazw własnych w wersji angielskiej?

Ja znam angielski ale w szkole mnie nie uczyli zwrotów typu Pazury Namtaru, odlamek kombinacji - nawet nie wiem jak to oryginalnie jest, mogę kombinować ale kto mnie zrozumie z supportu?

Dajcie opcję nazw angielskich i polskich równolegle do wyboru, to sobie poradzimy jakoś,

Ale to i tak wredne z waszej strony i najwyższy stopień olewania ludzi..

Server
    CLA01
    Przecież był płacz że Penelopa et consortes to zło wcielone i maja odejść. Odeszli, więc teraz jest już chyba dobrze?

Z nazwą wątku trafiłeś... sławna "polaczkowatość" z ciebie wychodzi.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Polski już nie ma sprzedana jest

Server
    CLA01
    Fakt, jakiś "słownik" angielskiego nazewnictwa elementów z gry by się przydał.
    Znając życie pojawi się gracz, który takowy zrobi kiedyś, ale od firmy bym tego nie oczekiwała jednak (mogę się mylić)

jackgeronima's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by pitikamiti View Post
    Jak mamy pisać reklamacje skoro nie znamy nazw angielskich itemów straconych przy zawieszeniu, gry i innych nazw własnych w wersji angielskiej?

Ja znam angielski ale w szkole mnie nie uczyli zwrotów typu Pazury Namtaru, odlamek kombinacji - nawet nie wiem jak to oryginalnie jest, mogę kombinować ale kto mnie zrozumie z supportu?

Dajcie opcję nazw angielskich i polskich równolegle do wyboru, to sobie poradzimy jakoś,

Ale to i tak wredne z waszej strony i najwyższy stopień olewania ludzi..
    ale my nie mamy polskie suportu tylko automatyczna poczta odpowiada czy suport czny od 9 do 18 i to jest gra testowa itp

Server
    CLA01
    Po co wam suport, jak automaty do wklejania odpisują na wszystko poza odłamkami kombinacji, że nie mogą zaproponować żadnej bezpośredniej pomocy