Results 1 to 7 of 7

Thread: Artykuł o rozwoju Heroes Online

AcidDragon's Avatar
    Server
    CLA01

Artykuł o rozwoju Heroes Online

Są takie chwile, gdy w człowieku gaśnie nadzieja. Taką chwilą była dla mnie absolutnie kretyńska decyzja Blue Byte o efektywnej likwidacji polskiej społeczności i polskiego supportu gry. Postanowiłem podsumować "rozwój" Heroes Online, jaki miałem okazję obserwować od najwcześniejszych faz tworzenia. A gra zapowiadała się naprawdę dobrze, nawet gdy jeszcze wszystkie mapy nie były skończone, orki były zielone, a zbóje czarnego kła miały modele golemów z H5 . To wszystko jednak były szczegóły w porównaniu do decyzji twórców z przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Jeśli macie inne zdanie, to zapraszam do polemiki. Przynajmniej przez 4 dni. Link do artykułu tutaj:
    "Jak zabić grę niebieskim bajtem..."

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    btw exploity o ktorych piszesz pod koniec czesci zatytuowanej 'ekonomia grindowania'
    ('Za to nowe błędy wprowadzone przy tej aktualizacji zaowocowały wykorzystywaniem przez nieuczciwych graczy exploitów, które efektywnie zrujnowały uczciwą rywalizację i wywołały długotrwałe problemy z logowaniem się dla wszystkich.')
    nie pojawily sie przy tej aktualizacji pojawily sie okolo roku wczesniej, dopiero wprowadzenie prowincji gildii spwawilo (po okolu tygodniu jak gracze popatrzyli na sklep i koszta i wyciagneli wnioski w jaka strone ta gra zmierza) spowodowalo ze gracze zaczeli tych exploitow uzywac (o ktorych wiedzielismy od dawna i ktore nie raz byly zglaszane, i ktore BB do tego czasu ignorowalo ba do dzis twierdza ze w Turniuju ktory zorganizowalo nie pewnien rosjanin nie mial zbugowanych itemow)

Server
    CLA01
    Ogólnie całkiem obiektywny opis produkcji.

AcidDragon's Avatar
    Server
    CLA01
    Vishar - Dzięki za informację, ja rzeczywiście o tym nie wiedziałem. Widoczne gołym okiem problemy pojawiły się dopiero po wprowadzeniu Prowincji Gildii.
    Wydawało mi się jednak, że exploit miał związek z kuźnią bohaterską, która została wprowadzona bodajże w styczniu tego roku, czyli nie rok, a 6 miesięcy temu.
    Last edited by AcidDragon; 11.07.15 at 22:35.

Server
    CLA01
    Chyba exploit mial (i jakby dalej ciagle ma) miejsce od momentu wprowadzenia ulepszania itemów. Bo wlasnie mechanizm ulepszania zapetlonego darmowo w nieskonczonosc wykorzystuja oszuści aby sobie robic te przedmioty.

Server
    CLA01
    miałam iść spać ale musiaałam do końca to przeczytać. Pięknie napisane wielki plus
    Rycerz Przystani 30 + 13

JEDEN WIELKI CYRK

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Gratuluję napisana artykułu, który opisał w skrócie wszystkie aktualizacje widząc co naprawę przyniosły.
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.