Results 1 to 5 of 5

Thread: Announcement

Server
    CLA01

Announcement

Quote Originally Posted by BB_Eraya
    Announcement

Dear Heroes,

Before creating a topic or replying to one in these forums; please take a moment to search if the same topic hasn't been created already. This way we can keep the forums as tidy as possible and everyone can find what they are looking for a lot faster.

If you can't find a solution for any issue you are looking for in these forums; please don’t hesitate to contact our Support Team. Because the more information and details they can gather; the faster bugs and other issues can be resolved!

Thank you in advance!
    Że co?

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    BB_Eraya bedzie naszym nowym CMem i jako ze ma duzo postow do skopiowania z forum clb powoli je masowo tutaj kopiuje :P

Server
    CLA01
    No tak ale to jakiś dziwny bełkot.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hape View Post
    Że co?
    Ogłoszenie Drodzy Bohaterowie, Przed utworzeniem tematu lub odpowiadając na jedno w tych forach; poświęć chwilę, aby szukać, jeśli ten sam temat nie został już utworzony. W ten sposób można utrzymać porządek na forum, jak to możliwe i każdy może znaleźć to, czego szukasz o wiele szybciej. Jeśli nie można znaleźć rozwiązanie dla każdej kwestii, której szukasz, na tych forach; proszę nie wahaj się skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej. Ponieważ więcej informacji i szczegóły mogą gromadzić się; szybsze błędy i inne problemy można rozwiązać! Z góry dziękuję!

hahah xd
    Śmieszni są...

Server
    CLA01
    To już wiem (olśniło mnie) skad sie biorą te mesydże na głównej, przypomina mi ten sam poziom a to z translatora przecież