Results 1 to 6 of 6

Thread: Skyler

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01

Skyler

Witam

Miło czasem powspominać i wpaść zobaczyć co tutaj się dzieje. Nie skomentuję tego co można wyczytać na forum, ale...

Za fajnie wspólnie spędzone chwile, bieganie po wyprawach, udział w wyścigach zbrojeń.Oraz wyścig w rankingach i przede wszystkim rywalizację na PvP.
    Gdzie wiele osób poznałem, z wieloma rozmawiałem, wiele też odeszło i wiele zapewne wciąż gra. Wszystkich z którymi miałem kontakt bliższy lub dalszy pozdrawiam.
    Dziękuję za ten wspólnie spędzony czas. Dziękuję UBI za grę.

Odnośnie mistrzostw wyjaśnię pokrótce, bo wiele osób pisze do mnie z zapytaniami.
    Niestety od czasu, jeszcze sprzed Mistrzostw, które UBI organizowało, to chęci i motywacja do dalszej gry spadła znacząco.
    Błędnie została przetłumaczona informacja z języka angielskiego o kopiowaniu postaci. Oraz w związku z tym brak uznania reklamacji, sprawiło, że odczułem bardzo osobiście arogancję ze strony supportu (angielskiego). I odeszły totalne chęci do dalszej jakiejkolwiek gry.Po przeniesieniu postaci na serwer, który był przygotowany pod mistrzostwa okazało się, że jestem bez wojska, oraz bez zwojów i many. Na szybko, biegałem po tym serwerze, zbierałem i kupowałem co było możliwe i ile tylko się dało, żeby uzupełnić w miarę możliwości ekwipunek oraz wosjko z płomieni na jakiekkolwiek inne
    W ćwierćfinale mistrzostw walczyłem już na oparach buteleczek many oraz flar magicznych. Specjalnie zakupione na ten cel 1000 szt. nieposkromionych pozostało bezużytecznych w bajlifie na serwerze polskim. Przez powyższe rzeczy oraz walki trwające po 2h, nastąpiło parę błędów, w końcówce dość poważnych, co skutkowało przegraną.

Ale jeszcze raz dziękuję, i być może do zobaczenia kiedyś tam, w jakiejś tam, może kolejnej odsłonie czegoś tam
    Pozdrawiam.
    Skyler.
    Last edited by Autopirat; 09.07.15 at 12:56.
    iSKYLER

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie znam cię...
    AVE

miHAU92's Avatar
    Server
    CLA01
    Różnie bywało - mimo wszystko szacunek za godne reprezentowanie w Turnieju Ashan i podjęcie rękawicy do samego końca mimo sporych przeciwności. Szkoda, że jeden z czołowych graczy PvP odchodzi. Trzymaj się i powodzenia.

Pozdrawiam
    Kicha
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    -to TY osiagnales experta w trolingu

http://heroes-online-wiki.com

Server
    CLA01
    Miło było razem pograć

I posiedzieć po kilkadziesiąt min na walce na PVP.

Powodzenia.

Server
    CLA01
    Pozdrawiam iSkyler i również dzięki za kupę wspólnie spędzonego czasu. SirTolan

Server
    CLA01
    Pozdrawiam, a jedyne co mogę powiedzieć to to, że szkoda, że bb nie widzi problemu i idzie w zaparte, że go nie ma. To powoduje, że nie tylko ty straciłeś chęci do gry, ale też inni, niektórzy zrezygnowali a niektórzy jeszcze tu są.
    Obyś w innej grze trafił na lepsze traktowanie, trzymaj się.