Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: RATUJMY nasze FORUM !!!

Server
    CLA01

Thumbs up RATUJMY nasze FORUM !!!

Jest to miejsce gdzie widnieje jak wół rozwiązywanie problemów , w obecnej chwili naszym największym problemem jest zamknięcie naszego forum.
    Otworzyłem ten temat żeby zbierać podpisy taka ala petycja do DEWELOPERÓW aby nie zamykali naszego forum i dali nam jeszcze jedną szansę.

Niestety nie mam praw aby założyć ankietę - ona była by lepsza - wierzę jednak że wpiszą się w tym temacie wszyscy gracze i dzieki temu uda nam się uratować nasze forum.

Prosimy nie zamykajcie naszego FORUM.
    Proszę o wpisywanie się tylko osób które chcą aby Polskie Forum nadal było otwarte i działające.

(to jest też apel do graczy którzy mieli by ochotę wesprzeć swoją osobą zespół moderatorski, jeżeli dysponujesz chwilą czasu i jesteś uczciwy zgłoś swoją kandydaturę na moda)

Pokażmy że potrafimy i możemy sami prowadzić swoje forum w jedności siła !!!

Server
    CLA01
    Ja jestem ZA

Apelują również do wszystkich aby informowali w swoich gidiach o tym APELU im więcej osób się tu wpiszę tym większe szanse na powodzenie.

Pozdrawiam Mr.Pool...

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Nic nie da się zrobic tak powiedział stefan...

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mr_Pool__ View Post
    Prosimy nie zamykajcie naszego FORUM.
    Proszę o wpisywanie się tylko osób które chcą aby Polskie Forum nadal było otwarte i działające.

Pokażmy że potrafimy i możemy sami prowadzić swoje forum w jedności siła !!!
    OKOGI JEST ZA!

bardzo piekna idea i chetnie sie pod nia podpisze , ja widac nie unikniesz i tutaj hejtu, takich niestety juz mamy graczy

Cedirae's Avatar
    Server
    CLA01
    Mimo, że nie udzielam się tutaj bardzo często, to jednak miło jest poczytać posty innych graczy w rodzimym języku. Jesteśmy istotną częścią społeczności Heroes Online, więc zamknięcie polskiego forum uważam za niezrozumiałą decyzję. Obiema rękami podpisuję się pod apelem.

Server
    CLA01
    Jestem za.
    Z tym zamykaniem forum to jakas pomylka. Rozumiem ze polski support zniknie, ale bez sensu ciagnac rowniez forum za soba. Lepiej jakby podlinkolai jedno-dwa z anglojezycznego z bugami czy czyms w ten desen i tyle.

Perkuns's Avatar
    Server
    CLA01
    Popieram inicjatywę i dopisuję się do apelu. Zamknięcie polskiego forum to poważny błąd i mam nadzieję, iż wycofają się z tej fatalnej decyzji.

Pozdrawiam!
    Gra jest darmowa. Granie już niekoniecznie

Server
    CLA01
    Ja nie widzę problemu, żeby na anglojęzycznym forum pisać po polsku.Zakładać własne wątki, a jak będą usuwać, to można pospamować.Niech się uczą polskiego Skoro ja mogę się wysilić, żeby zrozumieć co piszą, to niech oni się wysilą żeby zrozumieć co ja piszę

Server
    CLA01
    Jestem przeciw, panie basen, nie kompromituj się pan, że nie znasz pan języka angielskiego.
    Jest to najlepsza decyzja jaka mogła zapaść dla tej gry.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Tja....wniesiemy nowego ducha i nową inwencję do anglo-forum, damy czadu i nauczymy jak grać angoli

a w sumie to czy czechów, rumunów albo kogo tam jeszcze spotkała podobna przyjemność?

Page 1 of 2 1 2 LastLast