Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 23 of 23

Thread: Zmiany w polskich zespołach: Supportu i Community Management.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Mr_Pool__ View Post
    Ja widzę to nie co inaczej, brak forum oznacza brak możliwości wpływania na zmiany w grze, i gdzieś mam tą pseudo wolność słowa, gdzie oprócz chamstwa i jazdy a to po modach czy UBI nie było, post od posta się nakręcał wyzwiska zawieść miedzy graczami , dzika zazdrość itd. Jak na angielskim będziecie pisali takie same teksty to po banują was szybciej niż tutaj i się skończy(tyle ze w obcym języku trudniej szydzić i znaleźć pochlebców) ale życzę powodzenia.
    Nie prawda, wiele postów było bardzo konstruktywnych ale juz podejście do pomysłów graczy beznadziejne. Żadnego wpływu na zmiany. I wiem co mówię, irytacja, i złość przyszła później jako reakcja na olewanie, uprzejmie z podziękowaniem ale olewanie.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by hape View Post
    Moje niemieckie @ i @ takich ja pewnie zostały w jakiejś części przeanalizowane, ktoś wyciągnął wnioski. Jest finał sprawy.
    Tobie to wisi, możesz pisać po niemiecku, jesteś happy? Nie jesteś sam na serwerze, teraz 2/3 innych graczy będzie mieć problemy z napisaniem prostej prośby o przywrócenie zawieszonej postaci, zwrot pb za odłamki, nie mówiąc o czymś bardziej złożonym, a angielskiego forum nie będą w ogóle przeglądać, nawet jeśli ktoś potrafi sklecić te parę zdań po angielsku, to zawsze bardziej komfortowo czujemy się komunikując z innymi w rodzimym języku. Teksty typu "zbadamy sprawę", "miło nam za wszelkie wskazówki" cały czas tutaj widywałem, ale tylko wzbudzały irytację zamiast uspokajać. Zarżnęliście polskiego heroesa online, bo Penelopa nie potrafiła wytłumaczyć się z exploitów i błędów logowania na które miała niewiele większy wpływ niż na pogodę.

Server
    CLA01
    Wystarczy jak będziesz umieć napisać, Hi, I can't login. Na resztę zapytań i tak ci odpowiedzą, że nie możemy zaproponować żadnej bezpośredniej pomocy, a zatem szkoda czasu na układanie innych pytań.

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3